KRAJ! Okončana košarkaška sezona u Italiji!

Ženska košarkaška liga u Italiji proglašena je završenom usred velike borbe koje ova zemlja vodi sa koronavirusom.

Kako prenosi Sportando, dok muška liga čeka sa konačnom odlukom, ženska košarka je stopirana za ovu sezonu “na čizmi”.

FIBA ČASTI: Legendarna utakmica SAD – Jugoslavija, za sve sladokusce!

U dogovoru sa Košarkaškim savezom Italije prva dva ranga u ženskoj konkurenciji neće biti nastavljena do kraja sezone.

Kada je reč o muškoj konkurenciji do 10. aprila će biti poznato kakva je sudbina čeka.

7 Komentara

    Razumljivo i ocekivano u ovoj zemlji!
    Zdravlje pre svega… Sve ostalo dolazi…
    Podrska! Forza Italy…

    Ovo je i bilo ocekivano. Zdrvlje na prvom mestu, pa cak i pre sporta. Bice vremena za sve,samo da se ova kriza zavrsi.

    A i bolje, oni su bas u losoj situaciji..

    Italiji je najvaznije da se maximalno oporavi u mesecima sto dolaze.

Postavi odgovor