Košarkaš San Antonio Sparsa Lamarkus Oldridž govorio je o tome gde bi voleo da okonča igračku karijeru.
Ovaj sjajni centar je prvih devet sezona u NBA ligi proveo u redovima Portland Trejlblejzersa, a ovo mu je peta u timu iz Teksasa.
– Bilo bi mi drago da karijeru završim u bilo kom od ta dva grada – San Antoniju ili Portlandu. Obe opcije mi odgovaraju. U San Antoniju sam stvorio neka lepa sećanja, tu se osećam kao deo porodice. Razumeju me i ja razumem njih. To mi se sviđa – rekao je Oldridž za portal NBA lige pa dodao:
– Mnogo toga me veže i za Portland. Savršeno mi odgovara da karijeru završim u Sparsima i da odatle otvorim novo poglavlje u životu. Ipak, ako se tamo nešto promeni i žele da podmlade tim, ne bih imao ništa protiv da se vratim u Portland.
Navijačima Portlanda je nadu, da bi mogao da se vrati, podgrejao Demijen Lilard koji je nakon razgovora sa navijačima na pitanje o tome kog igrača bi vratio u klub, rekao i ime nekadašnjeg saigrača.
Treba reći i da je Oldridž sa 5434 skoka rekorder Portlanda, a po broju koševa (12.562) je treći na listi najboljih strelaca u klupskoj istoriji, a 2006. je izabran kao drugi pik na draftu.
VELIKO POJAČANJE Košarkaš Bruklina zatražio državljanstvo Nigerije!
OBAVEZNO POGLEDAJTE! Sportske priče | Dobio sam 10 hiljada dolara da se potučem sa Kobijem!



Mica
Portland, da se ja pitam
Vladimir
San Antonio.
Goran
Uživaj dok traje.
zeljko
on zna sto zeli tako i treba ga podrzati
Nemanja
U San Antoniu to je tvoj dom
DekiVanGog
Bilo bi lepo, iskreno 🙂
Sanja90
U Portland ?
Jovan
bilo bi top da ode u portland
Anđa
Neka izabere gde mu je draže
Igi
ma ostace on u san antoniju
Goran
pametno razmislja
Filip
Najbolji izbor za svrsetak karijere Lamarkusa Oldridža po meni bi bio Portland,on je dobar igrac samo ako ga budu hteli
Slave
Znači win-win situacija
agent
Ispravno razmisljanje
DuLE
Ako…Baš mislim da bi to bilo najbolje.
La paz
pa dobro mislim da ni portland ne bi imao nista protiv njegovog povratka a i navijaca ga vole tako da nema problema nikakvih
Jelica
Nek mu se zelja ostvari 🙂
DjordjeS
Najbolje da zavrsi tamo gde je i poceo
Ilija16
Realno ovde ga vise cene
sladjana
portland je pravo mesto za njega
Marko
Ovde ga cene više, mada neka ide gde on misli da mu je bolje
Petar
Ostaje on u San Antoniu
Slobodan
Nije trebao ni da ide iz Portlanda, najlepse je kada 1 igrac provede celu karijeru u jednom klubu
Bane
Dobar izbor
Boris
Bilo bi lepo da ode u Portland
Sinisa
Bilo bi lepo da ode u San Antonio
Marko
Ako ga pozovu u San Antonio sto da ne
Koja 00
Treba njima jos jedan prvoklasni igrac.
Cika Paja
San Antonio mora da se vrati na stare staze slave.
Fica
Vrati se u Portland majstore.
Terza
Vazi
Anakin91
Lepo bi bilo da zavrsi tamo gde je i zapoceo
Aleksandar
Dobar igrac, bolje da zavrsi u San Antoniju, Portland vec ima Nurkica
Miloš
Ma u svom San antoniju
Racic
Najbolji izbor za svrsetak karijere Lamarkusa Oldridža po meni bi bio Portland…
Paja
Dobar igrac, ako ga budu hteli
Milica
Ako ga budu hteli tako matorog
Duka
Svi bi zeleli u san antoniu al ostalo bi mu ime vise upecatljivije u Portlandu
Bole
Bice kako bude
Jovan 93
Mislim da ima puno boljih resenja od San Antonia
Drasko
Dobar izbor, ali ne zna se nikad sta nosi dan a sta nosi noc
Mare86
voleo bih da ostane u San Antoniju ,tako da nam se zelje poklapaju.Moze on jos da pruzi
kneza
vrati se u Portland
orfanela
zavrsice on u san antoniju koliko ja vidim.
Prka
Mislim da je dobeo pravu odluku.
Milicacica
Dobar je to igrac. Pa nek zavrsi karijeru gde god zeli
Sasa
Gde srce vuce tu i zavrsi.
medox1974
Dobar centar
Deda
Godine su to…
Filip
Ima jos sezonu dve da odigra i onda penzija. Godine su protiv njega, u poslednje vreme ne igra bas nesto
Deki
Oldridz je dobar igrač ?
Markonato24
LMA do kraja u Spursima
Tandaramandara666
I ja mislim da ce ostati u Portlandu…
Filip
Hahahah kako da ostane kad igra za drugi tim 😀
Una
Oldridz je dobar player ?
Milica89
Najlepse je kada igrac zavrsi karijeru u klubu gde je cenjen i u kome se oseca kao deo porodice?
Marija S
Svako sve pohvale za igru ???
BRZI
Baš tako…
Vasa
Ma u portlandu ostaje on
Milos 86
Najverovatnije
Djomla
Kad ce biti to
GORAN
Svaki igrač karijeru završava tamo gde mu je najdraže i gde je cenjen