OLDRIDŽ: Karijeru ću završiti u San Anatoniju ili Portlandu!

Košarkaš San Antonio Sparsa Lamarkus Oldridž govorio je o tome gde bi voleo da okonča igračku karijeru.

Ovaj sjajni centar je prvih devet sezona u NBA ligi proveo u redovima Portland Trejlblejzersa, a ovo mu je peta u timu iz Teksasa.

Bilo bi mi drago da karijeru završim u bilo kom od ta dva grada – San Antoniju ili Portlandu. Obe opcije mi odgovaraju. U San Antoniju sam stvorio neka lepa sećanja, tu se osećam kao deo porodice. Razumeju me i ja razumem njih. To mi se sviđa – rekao je Oldridž za portal NBA lige pa dodao:

Mnogo toga me veže i za Portland. Savršeno mi odgovara da karijeru završim u Sparsima i da odatle otvorim novo poglavlje u životu. Ipak, ako se tamo nešto promeni i žele da podmlade tim, ne bih imao ništa protiv da se vratim u Portland.

Navijačima Portlanda je nadu, da bi mogao da se vrati, podgrejao Demijen Lilard koji je nakon razgovora sa navijačima na pitanje o tome kog igrača bi vratio u klub, rekao i ime nekadašnjeg saigrača.

Treba reći i da je Oldridž sa 5434 skoka rekorder Portlanda, a po broju koševa (12.562) je treći na listi najboljih strelaca u klupskoj istoriji, a 2006. je izabran kao drugi pik na draftu.

VELIKO POJAČANJE Košarkaš Bruklina zatražio državljanstvo Nigerije!

OBAVEZNO POGLEDAJTE! Sportske priče | Dobio sam 10 hiljada dolara da se potučem sa Kobijem!

62 Komentara

    on zna sto zeli tako i treba ga podrzati

    Najbolji izbor za svrsetak karijere Lamarkusa Oldridža po meni bi bio Portland,on je dobar igrac samo ako ga budu hteli

    Ako…Baš mislim da bi to bilo najbolje.

    pa dobro mislim da ni portland ne bi imao nista protiv njegovog povratka a i navijaca ga vole tako da nema problema nikakvih

    Najbolje da zavrsi tamo gde je i poceo

    Nije trebao ni da ide iz Portlanda, najlepse je kada 1 igrac provede celu karijeru u jednom klubu

    Ako ga pozovu u San Antonio sto da ne

    Treba njima jos jedan prvoklasni igrac.

    San Antonio mora da se vrati na stare staze slave.

    Lepo bi bilo da zavrsi tamo gde je i zapoceo

    Dobar igrac, bolje da zavrsi u San Antoniju, Portland vec ima Nurkica

    Najbolji izbor za svrsetak karijere Lamarkusa Oldridža po meni bi bio Portland…

    Svi bi zeleli u san antoniu al ostalo bi mu ime vise upecatljivije u Portlandu

    Mislim da ima puno boljih resenja od San Antonia

    Dobar izbor, ali ne zna se nikad sta nosi dan a sta nosi noc

    voleo bih da ostane u San Antoniju ,tako da nam se zelje poklapaju.Moze on jos da pruzi

    vrati se u Portland

    zavrsice on u san antoniju koliko ja vidim.

    Ima jos sezonu dve da odigra i onda penzija. Godine su protiv njega, u poslednje vreme ne igra bas nesto

    I ja mislim da ce ostati u Portlandu…

    Hahahah kako da ostane kad igra za drugi tim 😀

    Najlepse je kada igrac zavrsi karijeru u klubu gde je cenjen i u kome se oseca kao deo porodice?

    Ma u portlandu ostaje on

    Najverovatnije

    Svaki igrač karijeru završava tamo gde mu je najdraže i gde je cenjen

Postavi odgovor