MALON OPTIMISTA: Očekujem Jokića u avionu za Orlando!

Trener Denver Nagetsa Majkl Malon veruje da će se Nikola Jokić priključiti ekipi do narednog utorka kada je planirano da otputuju u Orlando.

Jokić i dalje boravi u Srbiji, oporavljajući se od virusa COVID-19, ali bi prema rečima Malona uskoro trebalo da se pridruži saigračima iz Denvera.

Narednog utorka putujemo za Orlando i nadamo se i očekujemo da će i Nikola sa nama biti u avionu. Na osnovu svega što sam u razgovoru sa njim čuo on se oseća odlično i sprema je za povratak u SAD – poručio je Malon.

Nastavak NBA lige planiran je za 31. jula, ali je veći broj pozitivnih slučajeva virusa COVID-19 doveo u pitanje sigurnost povratka na parket.

PRVI ODLAZAK Ante Tomić napustio Barselonu nakon osam godina!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

ĐURIČIĆ ZA MERIDIAN: Odlazim iz Partizana, pomogao sam dosta Savi!

13 Komentara

    Veliki sam ljubitelj košarke, igram je rekreativno, a i volim da se kladim na košarku u Meridianu, igram NBA poene igrača i jedva čekam taj 31.7.kada je najavljen nastavak sezone.

    Put za Floridu se primakao, a naš Jokić je još uvek u Srbiji, pošto je imao koronu, a u međuvremenu se zakomplikovala situacija sa koronom, tako da trener sa razlogom brine,

    Ipak mislim da ce zavrsiti sezonu bez njega u timu

    Ma samo da naš Jokara bude u tom avionu sa svojom ekipom, primakao se četvrtak,

    Oporavice se sigurno:)

    Hoce sigurno, a da li ce igrati to je pitanje

    Vazno je da se oporavi, pa ce lako igrati.

    Pitanje je da li ce se nastaviti 31.jula..Ova korona ne popusta

    I ja isto i jedva cekam da krene NBA liga

    Mela krene taj.NBA da uzivamo malo u kosarci.

    Ajde nek je sa srećom pa da se dogodine radujemo zlatu na oi

Postavi odgovor