„Lebron? Najbolji u 21. veku“

U nedavno završenoj sezoni NBA lige, Lebron Džejms je na putu do titule sa Los Anđeles Lejkersima srušio mnoge rekorde. Sve to dodatno je otvorilo priču da li je Lebron najbolji svih vremena.

 Nekadašnji trener Klivlenda Dejvid Blat smatra da Lebron spada u najbolje košarkaše sveta, u poslednje dve decenije.

-Ljudi me obično pitaju je li Lebron najbolji igrač u istoriji NBA lige. Po mom mišljenju, nijednog igrača ne možemo da nazovemo najboljim. Svaka decenija imalo je svog superheroja. Verujem da su 60-ih najbolji bili Bil Rasel i Vilt Čemberlen, 70-ih Karimm AbdulDžabar, 80-ih Medžik Džonson i Leri Bird, a 90-ih Majkl Džordan. Najbolji igrač u prvih 20 godina XXI veka je Lebron. Postoje ljudi koji misle drugačije i čak iznose zanimljive argumente protiv Džejmsa, ali on je najbolji i to je očigledna činjenica-,rekao je Blat.

Takođe, Blat je pohvalio tandem Lebrona sa Entonijem.

-Savršeno se razumeju. Prva godina zajedničkog igranja pokazala se savršenom. odlično su se dopunjavali, nisu bili pohlepni, obojica su žrtvovali lične statistike zbog ekipe. Šta će biti dalje – videćemo. Trenutno su najbolja kombinacija u NBA-, istakao je Dejvid Blat.

Milvoki želi Bogdanovića

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakočević: DEBITUJEM NA BARE KNUCKLE! Golim šakama pa ko preživi!

5 Komentara

    Lebron je najbolji za sad u 21. veku,ali on je tek poceo….
    Apsolutno je tacno da je svaki period imao svoje legende,ali nekako Majkl Dzordan nam je svima najjaci….Valjda sto pripadamo tom vremenu….

    I Kobi je bio od boljih,na zalost vise ne moze to da pokaze…

    Svako ima svoje misljenje,al nije daleko od istine 😀

    ne moze se on porediti sa Dzordanom koji je pokupio sve titule

    „Lebron? Najbolji u 21. veku“ ali za sad!

Postavi odgovor