Zvuči neverovatno, ali Lebron Džejms neće igrati za selekciju Sjedinjenih Američkih Država na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju.
Lebron se našao na širem spisku selektora Grega Popoviča, ali kako je danas saopšteno – neće ići u Japan. Razlog je pomalo čudan.
Umesto da sa svojim saigračima iz reprezentacije ide na Olimpijske igre, Lebron će se okrenuti FILMSKIM obavezama.
– Neću igrati na Olimpijskim igrama igraću za „Tune Squad“ (film Space Jam 2 u kojem Lebron igra glavnu ulogu prim. aut). Moj fokus je da pobedimo Goonsquad. Nisam imao mnogo sreće sa Finiksom, tako da se okrećem utakmicama na filmu sredinom jula. Odmoriću malo da mi se zglob oporavi, pa se nadam da ćemo se videti svi tamo – rekao je Lebron.
Olimpijske igre počinju 23. jula, a zlato brane upravo Amerikance, pa ostaje da vidimo da li će u tome uspeti bez prve zvezde Los Anđeles Lejkersa.
JEDVA SU DOČEKALI: Lebron treba da se povuče!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ruža Ilić: Sudija treba da vraća fudbalerima istom merom! | SPORT FOKUS EP06



Džekson
Pravi razlog je da oseća da ne može dovoljno da doprinese reprezentaciji.
Andjeo
Iznenadio je sve,ne samo Amere,dolazi polako kraj njegove sjajne karijere!
Di maria
Šta će im , imaju takve igrace da se mogu sa svima sprdati i sa petom postavom …bukvalno .
Flaki
Ovim potezom je pokazao da mu uopste nije bitna reprezentativna karijera.Samo misli na sebe.
Čičarito
Auuu nisam ocekivao ovo od Le Brona..bio sam ubedien da ce Le Bron igrati za Amere na Olimoijadi.