Mega upalila motore. U TC Dejan Milojević ekipa je odradila prvi trening kojim su i zvanično počele pripreme beogradskog kluba za izazove u novoj sezoni.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Šef struke Marko Barać na prvom treningu imao je dvanaestoricu košarkaša: Bogoljuba Markovića, Filipa Jovića, Mihaila Petrovića, Andriju Jelavića, Aleksu Milenkovića, Mihaila Milutinovića, Timoteja Maloveca, Marka Vukčevića, Sergeja Macuru, Dušana Tanaskovića, Kostu Kondića i Stefana Miljenovića koji se oporavlja od povrede kolena.
Džek Kajil i Urban Kroflič će se ekipi priključiti po završetku Evropskog prvenstva za igrače do 18 godine, koje se igra u Finskoj.
Stručni štab trenera Baraća pojačan je sa još dva člana, a to su Petar Radonjić (dosadašnji trener kadetske selekcije) i Nikola Milojević koji će debitovati u ovoj ulozi.
Igrači beogradskog kluba se pripremaju u Beogradu, a u avgustu je planirano nekoliko trening utakmica.
Posle tih duela Mega putuje u Sjedinjene Američke Države gde će 4. i 6. septembra u Santa Kruzu odigrati dve trening utakmice sa selekcijom razvojne NBA lige sačinjenom od najboljih igrača tog takmičenja.
Zvezdin plejmejker na trećem mestu među olimpijcima u Lilu
BONUS VIDEO:



davidpantelic80
Bravo za ovu odluku Mege i Miska, pogotovu za Dekijeve sinove
neda.kerkez
Najbolji start za mlade igrače i jeste u Megi, posle Jokića svi u NBA znaju da u tom klubu se mogu pronaći nove mlade nade.
kluka4002
Videcemo kako će se snaci mnogo treba da rade da bi dosli na neki nivo njihovih prethodnika