NBA logo, sa ili bez Kobija? Sve se sada zna

4 Komentara

    Sa ili bez logoa ,Kobi će uvek ziveti međju ljudima koji su ga voleli a ima ih stvarno mnogo ,biće prilike da mu učine nešto sto će podsećati na njega u NBa siguran sam

    Sve je to lepo ali nije neophodno.Bolje da se bave nekim bitnim stvarima nego da ljudima tovare dodatne poslove.

    pa sadasnji logo iba bas dugu tradiciju,jeste da i Kobi zasluzuje sigurno tako nesto,ali ne moze to tek tako da se menja,verujem da ce u buducnosti da se prica o tome,pa jednog dana i da bude Kobi na logou,ali treba vremena,i jos u toku sezone,ima vremena

    Zasluzuju mnogi,samo ne moze uvek sve da sr mrbja kako nekome dune.

Postavi odgovor