Sakramento Kingsi navodno su spremni da trejduju Nemanju Bjelicu, ne bi li dobili minimum jednog pika druge runde sa drafta.
Vest je preneo novinar USA Today, Majkl Skoto, a ta informacija obradovala je pojedine franšize.
Do kraja trejd rokova ostalo je još nedelju dana, a za srpsko krilo zainteresivanje su pokazali Golden Stejt Voriorsi, Boston Seltiksi i Indijana Pejsersi, a postoji i opcija sa Milvokijem.
Bjelica je u NBA ligi od 2015. godine, tri sezone je nosio dres Minesote, a potom je 2018. prešao u Sakramento.
Ove godine je igrao na 23 utakmice, i prosečno je beležio 7,7 poena, 4,1 skokova i 2,1 asistenciju po utakmici.
Ukić i Luković vodili Split protiv Mege
OBAVEZNO POGLEDAJTE: 10 NAJBOLJIH BOKSERA SVIH VREMENA | PART 1 | Meridian Sport TV



Poppy
Vreme mu je da ode! Nije bas najbolje pronasao svoju ulogu u timu. Nadam se ce otici negde gde ce ga ceniti
DI MARIA
Realno i za klub i za njega bi bilo dobro da se razidju ,ima dosta boljih klubova koji ga zele u svojin redovima i neka predje bilo gde ,igrace vise to je sigurno
falkao
ma vise nek ide,kad vec nisu zadovoljni njime,i Bjelica nije zadovoljan minutazom,tako da mislim da ce se rastati na obostrano zadovoljstvo,dosta ga je trener sikanirao,i kad god je igrao to nije bilo lose ni malo,tako da je to najbolje resenje