Nikola Kalinić napustio je Zvezdu i prešao u španskog giganta Barselonu.
Ipak, njemu je crveno-bela boja i dalje u srcu, a od navijača se oprostio emotivnom porukom na društvenim mrežama.
Kalinić je, uz sliku u dresu Zvezde, napisao:
– Nešto tražim idealne slike, kolaže i ostalo… Ovo je to, to je to. Hvala vam svima i vidimo se sledećeg puta!
Reči koje je ostavio za kraj poruke bile su jasan znak navijačima da će se njihov ljubimac jednog dana vratiti na Mali Kalemegdan.
Kalinić je potpisao dvogodišnji ugovor sa Barselonom vredan 2,6 miliona evra.
PRVA PORUKA KALINIĆA: Ne mogu da dočekam da igram pred vama… (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: IGRAJ ZA KATAR Meridian dodelio treću kartu za Svetsko prvenstvo! Meridian, igraj za Katar 2022



kristijan
Verovatno planira da se na zalasku karijere vrati na godinu dve u Zvezdu