Košarkaši Partizana stigli su u Laktaše gde ih očekuje duel protiv Igokee. Crno-beli dolaze na nezgodno gostovanje posle serije od pet vezanih poraza, a svoje utiske pred meč podelio je Željko Obradović.
“Čeka nas duel protiv Igokee u kojem na terenu pre svega moramo da pokažemo poštovanje u svakom mogućem smislu. Da pokažemo poštovanje prema sebi tako što ćemo zadržati nivo agresivnosti i koncentracije na maksimalnom nivou tokom čitave utakmice. Zatim poštovanje prema protivniku koji to svojim kvalitetom itekako zaslužuje. I na kraju, poštovanje prema našim navijačima koji će sutra doći na utakmicu i koji čine da se u Banjaluci i Laktašima osećamo fenomenalno”, rekao je Obradović.
Uz trener Partizana svoja očekivanja podelio je i centar crno-belih Balša Koprivica.
“Pred nama je utakmica u kojoj kako znamo i umemo moramo dati sve od sebe da prekinemo seriju poraza. Igokea je iskusna ekipa koja nas je pobedila u Beogradu i sigurno je da će iskoristiti svaku priliku da to uradi j sutra. Naša obaveza je da im to ne dozvolimo”, istakao je Koprivica.
Podsetimo, duel između Igokee i Partizana na programu je sutra s početkom od 17:00.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
BONUS VIDEO:



jakov
Izgubio je Zeljko kompas jednostavno,nije vise trener kakav je bio
vuk
Odmaraj opet Pantera i pojedine kao prosli put!
vanja
Mora malo tvoji stranci da se uozbilje i pokazu zasta primaju platu
irina
Dobice Partizan Igokeu,to je njihova filijala.
sofija
Zeljko zna da Partizan ima puno navijaca u R.Srpskoj,i da moraju da igraju i za njih
petra
U prevodu,morate Igokeu da pobedite