Oglasio se Gasol povodom Barse: Čuo sam vesti iz Španije...

Legendarni španski košarkaš, Pau Gasol, praktično je već viđen u dresu Barselone, a nakon puno priče, oglasio se i veteran.

Mediji u Španiji preneli su prvi, a za njima i mediji širom sveta, da će Gasol ostatak sezone provesti u Barseloni.

Međutim, legendarni reprezentativac Španije oglasio se povodom čitave situacije.

– Nakon što sam čuo vesti iz Španije želim da kažem da sam fokusiran jedino na svoj oporavak i da još uvek nisam spreman da se vratim da igram košarku. Kada budem imao nešto slično da objavim, to ću i uraditi putem svojih profila na društvenim mrežama. Hvala vam svima na podršci – poručio je kegendarni košarkaš Los Anđeles Lejkersa.

Četrdesetogodišnji košarkaš već neko vreme nema klub, ali bar za sada će tako i ostati. Počeo je da igra profesionalnu košarku u Barseloni, ali gotovo čitavu karijeru je proveu igrajući u NBA ligi.

Neverovatan podatak: Jokić podigao gledanost NBA u Srbiji za 200%

Obavezno pogledajte: VLADIMIR BEARA | Priče iz kraja #24

4 Komentara

    Bilo bi lepo da profesionalnu karijeru i završi u Barsi.

    Ne znam.sta da.mislim .Mislio sam.da.je ovo istina i nisam mogao da.verujem.Sada vidi. da.je ovo Gasol demantovao .

    Ma da bre lud je da se ide u Barsu kad ima 20 puta veci ugovor u Lejkersima!

    Dosadilo vise coveku da slusa kako ga vec godinu dana sele u Barselonu!

Postavi odgovor