Legendarni španski košarkaš, Pau Gasol, praktično je već viđen u dresu Barselone, a nakon puno priče, oglasio se i veteran.
Mediji u Španiji preneli su prvi, a za njima i mediji širom sveta, da će Gasol ostatak sezone provesti u Barseloni.
Međutim, legendarni reprezentativac Španije oglasio se povodom čitave situacije.
– Nakon što sam čuo vesti iz Španije želim da kažem da sam fokusiran jedino na svoj oporavak i da još uvek nisam spreman da se vratim da igram košarku. Kada budem imao nešto slično da objavim, to ću i uraditi putem svojih profila na društvenim mrežama. Hvala vam svima na podršci – poručio je kegendarni košarkaš Los Anđeles Lejkersa.
Četrdesetogodišnji košarkaš već neko vreme nema klub, ali bar za sada će tako i ostati. Počeo je da igra profesionalnu košarku u Barseloni, ali gotovo čitavu karijeru je proveu igrajući u NBA ligi.
Neverovatan podatak: Jokić podigao gledanost NBA u Srbiji za 200%
Obavezno pogledajte: VLADIMIR BEARA | Priče iz kraja #24



Huan
Bilo bi lepo da profesionalnu karijeru i završi u Barsi.
Flaki
Ne znam.sta da.mislim .Mislio sam.da.je ovo istina i nisam mogao da.verujem.Sada vidi. da.je ovo Gasol demantovao .
El Matador
Ma da bre lud je da se ide u Barsu kad ima 20 puta veci ugovor u Lejkersima!
Maras!!!
Dosadilo vise coveku da slusa kako ga vec godinu dana sele u Barselonu!