Partizan je slavio protiv Bosne sa 81:73 na otvaranju četvrtfinalne serije ABA lige, ali trijumf u dvorani Aleksandar Nikolić nije doneo osmehe na lica stručnog štaba.
Trener crno-belih, Đoan Penjaroja, bio je iskren na konferenciji za medije, ne skrivajući da je ozbiljno zabrinut zbog načina na koji je njegov tim došao do prve pobede.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
„Dobro veče. Imamo 1:0 i to je jedina dobra vest. Srećan sam jer smo pobedili, ali sam istovremeno veoma zabrinut jer smo igrali loše. Moramo da igramo mnogo bolje kako bismo pobedili u nedelju u Sarajevu. Želimo da se takmičimo na višem nivou u ovom plej-ofu, a meč smo počeli sporo, bez energije i bez ikakve ideje“, oštar je bio španski stručnjak na samom početku.
Penjaroja je kao ključni problem apostrofirao dominaciju gostiju u reketu, što je statistički izgledalo poražavajuće za evroligaški tim.
„Tokom celog meča smo imali problem da iskontrolišemo skok. Imali su 16 ili 17 skokova više od nas i to je ključna stvar. Moramo hitno da promenimo mentalitet. Jasno mi je da nije lako ostati fokusiran na takmičenje posle nekoliko nedelja pauze, ali tu promenu u glavama moramo da napravimo odmah, ako je moguće još večeras“, zaključio je trener Partizana.
BONUS VIDEO:



matea
Da ih nije sve će pogleda na čisto sumnjam da bi pobedili ovu utakmicu morat ćete meni mnogo toga u igri jer ovo ne Ličina ozbiljan tim
kosta
Istina imali su vise sreće nego sto je to bilo kvalitetno sa kažem
Zara
Bravo za izjavu Penjaroja, svidece se Grobarima iako znaju da su lose igrali.
ruZica
Bosna se borila bas dobro, ali i tu stoji da je Partizan igrao jako jakoo loše
Zoja
Spanac zna sta hoće i na koji način, mislim da moraju odbranu prvo da poprave
valentina
Penjaroja je svestan da su igrali vcra protiv jačeg protivnika izgubili bi.