Rastaju se Zenit i Radonjić, klub napustio Popović

Dejan Radonjić više nije trener Zenita, saopštio je predsednik Upravnog odbora Aleksandar Medvedev.

Nakon što je doživeo poraz od Uniksa u polufinalnu VTB lige, odlučeno je da ekipu preuzme Rostislav Vergun. Bivši trener Crvene zvezde Meridianbet je platio ceh da nije iskoristio priliku da se plasira u finale, a vodio je 3:1 u seriji i imao ogromnu šansu za plasman dalje.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Zbog neulaska u finale prvenstva VTB Jedinstvene lige i situacije u timu, Upravni odbor KK Zenit doneo je odluku da će u seriji za bronzane medalje protiv Lokomotive sa ekipom raditi Rostislav Vergun. KK Zenit zahvaljuje Dejanu Radonjiću što je pristao da dođe u tim u teškom trenutku tokom sezone, uspeo da uspostavi zanimljivu igru i bude veoma blizu plasmana u finale“, rekao je Medvedev za Championat.

Istovremeno, Oliver Popović je završio svoju epizodu u Zenitu 2, pošto mu je istekao ugovor – klub iz Sankt Peterburga je objavio da neće nastaviti istim putem. Srpski stručnjak je bio deo razvojnog tima od 2024. godine i imao je mnogo uspeha sa timom, a sada je došlo vreme za rastanak dve strane.

Bonus video:

0 Komentar

    Rusi ne prastaju ovakav poraz,Radonjic je morao znati sta ga ceka….

    Čim nema rezultata nema ni suradnje ništa drugo nije ni očekivao Sigurno je svjestan da nisu uspjeli da istu očekivanje kluba i suradnja bila najrealnija opcija to jest prekid suradnje

Postavi odgovor