Najbolja srpska košarkašica, Sonja Vasić, sa oduševljem je prihvatila vest da će u Tokiju nositi zastavu Srbije.
Ovog petka je saopštena odluku da će na otvaranju Olimpijskih igara Sonja Vasić i Filip Filipović nositi “trobojku”.
– I dalje sam u šoku, delovalo mi je nestvarno kada sam saznala vesti. Rekla bih da je ispunjenje sna, ali se nikada nisam u životu usudila da sanjam kako ću biti predvodnik naše povorke na Olimpijskim igrama. Iskreno, toliko imamo fenomenalnih sportista koji zaslužuju tu čast – rekla je Vasić za Blic i dodala:
– To što ih predvodim je nešto što je možda i najveći uspeh u mojoj karijeri, uz Filipa Filipovića koji je legenda našeg sporta. Nisam još svesna šta se dešava, ali sam jako zahvalna i trudiću se da i dalje predstavljam Srbiju na pravi način, bilo na terenu ili van terena – rekla je Sonja Vasić.
Olimpijske igre počinju 23. jula i završavaju se 8. avgusta.
LOŠE VESTI: Kokoškov otkrio ko se još povredio u reprezentaciji Srbije!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksandar Janković: Velike reprezentacije imaju koncept i drže svoj pravac! | Euro 2020 | MOJ UGAO



JJ
Verujem da joj je velika cast😊
Di maria
Velika joj je cast da predstavlja nadu zemlju i nosi zastavu na otvaranju Oi … zaslužila je to pokazala je i dala mnogo našoj zemlji
Jelenko755
Apsolutno,losarkasice su nam odlicne ove godine.