Obezbedio je subotički Spartak plasman u plej-in ABA lige, ali i pored toga, dva poslednja meča će pokušati što pre da zaboravi.
Izabranici Vlada Jovanovića su posle poraza 49:69 od FMP-a, poklekli i na gostovanju u Novom Mestu protiv Krke – 61:66.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Bilo je to još jednom napadački slabo izdanje Subotičana, o čemu svedoče i samo četiri pogođene trojke (4/15), tek 12 asistencija i čak 17 izgubljenih lopti.
Samo su Olivije Henlan (18 p) i Igor Drobnjak (14 p) bili na visini zadatka, pa je i trener Jovanović posle meče bio kritički nastrojen prema svojoj ekipi.
“Moram igračima da zamerim greške koje su bile pomalo iznuđene, ali pre svega uzrokovane našom netačnošću. Svirano nam je i dosta faulova u napadu, da ne pričamo sada da li su bili ili nisu. nećemo se usaglasiti u svakom slučaju. Previše ih je bilo bez lopte pri postavljanju blokada, to nam je definitivno poremetilo ritam. Nisam zadovoljan, vidi se kriza i treba da nađemo način da izađemo iz nje. Čestitam rivalu na pobedi, a mojim momcima za naš najveći praznik da poručim da se svi, pa i ja, dobro zamislimo“, rekao je Jovanović posle meča.
A Spartak još nema predstavu ko će mu biti protivnik u plej-inu, pošto je Igokea slavila u Sarajevu protiv Bosne 89:86 – i izjednačila se sa njom na tabeli (10-13).
Ostalo je još jedno kolo do kraja, a Subotičani će za rivala dobiti tim koji završi na poslednjem mestu Top 8 tabele – trenutno je to uprkos trijumfu u 7. rundi ekipa Nenada Stefanovića.
Bonus video:



dusan
Dobili su novog doveka u klubu koji moze promeniti mnogo toga videcemo da li će tako i biri
vukan
Tako je moraju naci način da izadju iz krize koja nije ni malo naivna u klubu