Spartak u krizi: Da se svi dobro zamislimo...

Obezbedio je subotički Spartak plasman u plej-in ABA lige, ali i pored toga, dva poslednja meča će pokušati što pre da zaboravi.

Izabranici Vlada Jovanovića su posle poraza 49:69 od FMP-a, poklekli i na gostovanju u Novom Mestu protiv Krke – 61:66.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Bilo je to još jednom napadački slabo izdanje Subotičana, o čemu svedoče i samo četiri pogođene trojke (4/15), tek 12 asistencija i čak 17 izgubljenih lopti.

Samo su Olivije Henlan (18 p) i Igor Drobnjak (14 p) bili na visini zadatka, pa je i trener Jovanović posle meče bio kritički nastrojen prema svojoj ekipi.

Moram igračima da zamerim greške koje su bile pomalo iznuđene, ali pre svega uzrokovane našom netačnošću. Svirano nam je i dosta faulova u napadu, da ne pričamo sada da li su bili ili nisu. nećemo se usaglasiti u svakom slučaju. Previše ih je bilo bez lopte pri postavljanju blokada, to nam je definitivno poremetilo ritam. Nisam zadovoljan, vidi se kriza i treba da nađemo način da izađemo iz nje. Čestitam rivalu na pobedi, a mojim momcima za naš najveći praznik da poručim da se svi, pa i ja, dobro zamislimo“, rekao je Jovanović posle meča.

A Spartak još nema predstavu ko će mu biti protivnik u plej-inu, pošto je Igokea slavila u Sarajevu protiv Bosne 89:86 – i izjednačila se sa njom na tabeli (10-13).

Ostalo je još jedno kolo do kraja, a Subotičani će za rivala dobiti tim koji završi na poslednjem mestu Top 8 tabele – trenutno je to uprkos trijumfu u 7. rundi ekipa Nenada Stefanovića.

Standings provided by Sofascore

Standings provided by Sofascore

Bonus video:

0 Komentar

    Dobili su novog doveka u klubu koji moze promeniti mnogo toga videcemo da li će tako i biri

    Tako je moraju naci način da izadju iz krize koja nije ni malo naivna u klubu

Postavi odgovor