Mlade košarkašice Srbije plasirale su danas u polufinale Evropskog prvenstva za igračice do 18 godina, pošto su u četvrtfinalu pobedile Poljsku sa 75:65 (21:25, 21:13, 10:9, 23:18).
Srbiju je do pobede predvodila Katarina Knežević sa 25 poena, a pratila ju je Marija Avlijaš sa 15 poena, devet skokova i pet asistencija.
Kod Poljske su se izdvojile Dominika Ulman sa 20 i Natalija Rutkovska sa 17 poena.
Srbija će u polufinalu igrati protiv Slovenije.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
BONUS VIDEO:



Milica
DAće Bog da pobede Sloveniju pa da igraju finale
Srbin
Svaka čast devojkama, idu dobrim stazama koje su seniorke utabale
Krle
Ovo je odlična vest! Bravo devojke!!! Samo tako nastavite!
Nina
Svaka čast devojkama, izborile su se za polifinale! Odlično igraju!