Vil Klajburn razjasnio situaciju: I dalje mogu da se bavim košarkom

Barselona je u poslednje vreme imala ozbiljnih problema sa kadrovskom slikom tima, a poslednji u nizu koji je morao na pauzu je Vil Klajburn. Amerikanac se našao u centru pisanja španskih medija, a razlog je njegovo zdravstveno stanje.

Barselona je izašla sa saopštenjem i objasnila da ima srčanih problema i da će zato biti van tima neko vreme, dok je Mundo deportivo dodao kako je Klajburn treći igrač katalonskog kluba koji se našao u takvoj situaciji.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Prethodno je Tomaš Satoranski odsustvovao iz ekipe zbog sličnih problema, a tokom leta lekari su dijagnostikovali nepravilnosti i kod Toka Šengelije.

Oko Klajburna se podigla prašina, postavljalo se pitanje da da li će nastaviti da se bavi košarkom, a da bi takvi natpisi stali – oglasio se sam igrač i objasnio o čemu se radi.

Naveo je kako neće biti posledica, odnosno da će, čim nalazi budu kako treba, biti u stroju ekipe Ćavija Paskvala.

“Samo želim da razjasnim situaciju, jer se mnogo toga može izgubiti u prevodu. Svima koji mi se javljaju – dobro sam i zdrav sam. Da bismo zaštitili i sebe i klub, samo pratimo smernice koje treba poštovati u ovoj situaciji. I dalje mogu da nastavim sa svojim životom i košarkaškim aktivnostima. Iskoristiću ovo vreme da se resetujem i pripremim da sezonu završim snažno”, napisao je Klajburn na svom X nalogu.

Bonus video:

0 Komentar

    Jednostavno ima već previše godina i verovatno forsira svoje telo van granica što može da izdrži

    Koliko sam primetio u zadnje vreme sve više i više košarkaša imaju ovih problema i to je nešto što treba ozbiljno da se zabavi medicina sa tim

    Iskreno ako je iole ozbiljno i preti njegovom zdravlju siguran sam da neće dobiti dozvolu za bavljenjem košarkom više

    Sreća u nesreći je sto će moći ponovo na teren sigurn o

Postavi odgovor