LUČIĆ VERAN BAJERNU: Novi ugovor potpisan, uprkos brojnim ponudama!

Srpski košarkaš, Vladimir Lučić, ne prestaje da oduševljava svojim partijama u dresu minhenskog Bajerna, a sada za to stiže i nagrada.

Kako je saopštio klub, Lučić je potpisao novi ugovor, do 2025. godine. Lučić je u Bajern došao još 2016. godine i postao je jedan od najbitnijih igrača, pogotovo kod trenera Andree Trinkijerija.

– Srećan sam što ću biti deo porodice Bajern Minhen još tri godine. Svi smo uložili mnogo truda u sve ovo i sa nestrpljenjem iščekujem da vidim šta nam budućnost donosi. Zahvalio bih se saigračima, trenerima i ostalom osoblju, ali i kompletnoj organizaciji na svemu i velikom ukazanom poverenju – rekao je Lučić.

Direkto Bajerna Marko Pešić kaže da je veliki uspeh za klub to što Lučić ostaje.

– Vladimir je izuzetan igrač kojeg bi mnogi klubovi voleli da vide u svojim redovima. On to zna, ali je odlučio da ostane s nama u Minhenu. Ovo je nagrada i za nas – rekao je Pešić.

Srpski košarkaš ove sezone prosečno beleži 12,9 poena, 4,4 skoka i 1,3 asistencije. Podsetimo, pre Bajerna, Lučić je nastupao za Valensiju, Partizan i Superfund.

SRBI U VRHU LISTE: Nastupi, pobede – šta kaže Evrolige?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Srđa Knežević – Pomirio sam se sa Lekićem, na kraju smo se i smejali! EP13

 

13 Komentara

    Sasvim zasluzeno.Decko igra ozbiljnu kosarku i preozbiljan je igrač.

    Igrač kvaliteta koga bi svaki klub pozeleo da vidi u svojim redovima.

    Radi ozbiljan posao u klubu ,tu se pokazao najbolje ,svi su zadovoljni i klub i on ..na ovostrano zadovoljstvo je produžen ugovor

    Slazem se,gledali su sta je najbolje da se odradi a verujem da drugu pomisao nisu ni imali.

    A svi su mislili da se sledeće leto vraca u Partizan

    Zaljubio se u Minhen i lepo mu je tamo

    Dobar novac je dobio, zasto ne bi ostao jos dugo tamo, naravno

    Mislim da je pogresio,mogao je neki jaci klub i ugovor da obezbedi garant…

    Odgovara mi sredina,mozda je i bolje sto je ostao…

    Zasluzio je Lucic u svakom pogledu da mu se produzi ugovor u kosarkaskom klubu Bajern….

    Džaba brojne ponude kad nijedna nije bolja od Bajernove.

    Samo su cekali dal ce hteti da ostane ocigledno im je potreban.

    On je zadovoljan u Bajernu, klub je zadovoljan njime tako da apsolutno nema potrebe da ne nastave saradnju.

Postavi odgovor