Vlasnik Denvera očigledno nije podlegao iskušenju ostalih vlasnika klubova da ako sezona nije uspešna odmah se ceo tim rekonstruiše, video je da ovaj tim funkcioniše i čak razmišlja da i sledeće sezone ostanu u istom sastavu i možda uspeju da stignu do cilja.