USIJANA GLAVA: Antonio Braun divljao, pa dobio otkaz u Tampa Beju! (VIDEO)

Antonio Braun više nije igrač Tampa Bej Bakanirsa, obavestio je javnost trener franšize sa Floride.

On je dobio otkaz posle meča sa Njujork Džetsima, pošto je izrevoltiran “divljao” pored terena, a potom ostavio opremu, bacio majicu i rukavice u publiku i demonstrativno napustio stadion.

Braun je od dolaska u Bakanirse dobio mnogo prilika, pored suspenzije zbog kršenja kovid-protokola, lažne potvrde o vakcinaciji i svega ostalog, ovo je bila kap koja je prelila čašu.

Trener tima sa Floride Brus Arijans je istakao da hvatač više nije član ekipe Tampa Bej Bakanirsa.

Iako je njegov tim imao veliki zaostatak, odličnom igrom Toma Brejdija u poslednjoj četvrtini, uspeo je da savlada Njujork Džetse sa 28:24.

Pogledajte, kako je sve to izgledalo!

https://twitter.com/FieldYates/status/1477733508034568192

NIKAD IZJEDNAČENIJE: Veliki broj timova u borbi za NFL “vajld-kartu”!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Andrea Stojadinov: Cilj je zlato na Olimpijskim igrama u Parizu! | Sport Fokus podkast EP34

 

3 Komentara

    Kako vole ljudi sami sebi da se us…u u život i karijeru pa ovo nije realno ali sa druge strane obezbedio se do kraja života pa sad može da se zeza.

    Takvo ponasanje moglo mu se samo dati otkaz,za primer drugima,to mu uopste nije trebalo…

    Ne znam dta mu je trebalo ovo , zbog nekontrolisanog ponasanja dobio je otkaz

Postavi odgovor