Britanski atletičar Mo Farah izjavio je ovog petka da mu je drago što su se odložile Olimpijske igre zbog pandemije koronavirusa.
Nema sumnje da bi Britanac bio jedan od najvećih favorita za zlato u disciplini na 10.000 metara.
– Na neki način smo razočarani što je otkazano, ali zapravo mi je drago. Mogli smo da budemo u daleko goroj sitauciji, a to je da ne bude trka koje vode na Olimpijske igre – rekao je Farah za BBC.
https://www.meridiansport.rs/ostalo-sah-bobi-fiser-dan-kada-je-izgubio-titulu/
Ovaj 37-godišnji atletičar će braniti zlatnu medalju na najvećoj sportskoj smotri.
– Verovatno će mi biti potrebno šest, sedam ili osam trka da bih video u kakvoj sam formi. Dobro je što za to imamo dodatnih godinu dana – zaključio je Farah.


