David Mehić nastavlja karijeru u Poljskoj

Odbojkaš David Mehić pronašao je novi angažman. On je potpisao za poljski klub Lublina.

Nekadašnji kapiten odbojkaša Vojvodine dogovorio je saradnju sa poljskim klubom do kraja sezone. 

Novosađanin je i povremeni reprezentativac Srbije, a u jakoj ligi imaće priliku da se nametne selektoru Slobodanu Kovaču. 

On je sin poginulog pilota Omera Mehić.

Boričiću novi mandat

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakocevic POBEDA KARIJERE! Šta je poručio svim hejterima posle NOKAUTA | PSYCHO DANCE

4 Komentara

    Super je ovaj transfer,svaka cast…odlican potez Mehica.

    Dobra promena za Mehića mogao bi i u reprezentaciji češće da igra

    Dobro je sto je otisao u jacu ligu, da bi mogao jos vise da napreduje.. Zelim mu srecu u novom klubu

    Neka mu je sa srecom i obiljem para odlazak u Poljsku….

Postavi odgovor