SJAJNA VEST U FORMULI 1 Vraća se Aston Martin!

Naredna sezona u Formuli 1 donosi pravu revoluciju.

Sledeću, 2021. godinu obeležiće povratak legendarnog tima Aston Martina posle 61 godina.

Tačnije, doći će do “ribrendiranja” postojećeg Rejsing Point tima, a ceo posao preuzimanja vredan je milijardu dolara.

Doskorašnji vlasnik Rejsing Pointa, Lorenso Strola preuzeće ulogu izvršnog direktora u Aston Martinu.

-Istorija i brend koji Aston Martin ima zahtevaju takmičenje na najvišem nivou u motosportu – rekao je Strola.

Trenutni vozači tima su Lens Strol, sin Lorensa, i veteran Serhio Peres, a da li će tako i ostati za sad nije poznato, dok će baza biti Silverston.

Veliko srce srpskih sportista: Luka, Stojke i mnogi drugi opet pomažu

DA LI JE KRAJ? Najbolja sportistkinja sveta razočarana zbog odlaganja OI

5 Komentara

    Dajte opet neku nagradnu igru kao ranije sto je bila,zelim da me vodite na trku u Monte Carlo. 🙂

    Nadam se da ce neko prekinuti dominaciju Mercedesa jer vise nije zanimljivo ali ne verujem da ce to biti oni…

Postavi odgovor