Postoji mogućnost da se šampionat Formule 1 vrati na nekadašnju destinaciju.
Kloi Target Adams, jedan od direktora najbržeg cirkusa na svetu je zadužena za organizaciju svih događaja rekla je da je povratak u Afriku prioritet.
Nije samo ona takvog stava, čak su i pojedini vozači poput Luisa Hamiltona govorili da bi voleli da se trkanje vrati u Južnu Afriku, gde je do 1993. godine bilo na jednoj stazi.
Maroko je takođe jedan od potencijalnih organizatora, a poznato je da se tamo već jednom trka vozila i to daleke 1958. godine.
-Potpuno se slažem sa Luisom, Afrika je kontinent na kome uopšte nemamo takmičenje i to je pogrešno. To nam je prioritet za naredne godine. Pored Afrike, cilj nam je SAD, jer već sada imamo sjajnu trku u Ostinu, ali možemo da proširimo tržište- rekla je Kloi Target Adams.
“Sevaju varnice” između Red Bula i Mercedesa pred start sezone
Obavezno pogledajte:AC MILAN vs CRVENA ZVEZDA | Meridian PES Predictor #38 | @Beki



Fića
Baš me zanima u kakvom su stanju staze u Južnoj Africi i Maroku? Verujem da su zapuštene i propale. Sve to može da se sredi ali pitanje je da li ima svrhe tako nešto raditi!?
RajaGaja
Ko zna zasto bi to bilo dobro,neka se vrati na staru destinaciju!!!Ipak je tamo provereno najbolje!!!!
DI MARIA
Drago mi je sto je ipak doneta odluka da će se odrzati trka na ovoj destinaciji , ipak je ovo mesto gde ima odlične uslove za istu.