Juniorska odbojkaška reprezentacija Srbije, poražena je od Francuske rezultatom 3:0, po setovima 25:20, 25:16, 25:8, u okviru trećeg kola grupe A.
Srpski juniori su bili ravnopravni samo u prvom setu, dok je objektivno kvalitetnija Francuska lako rešila preostala dva set u svoju korist.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bili su Tom Lavinje sa 18, Entoni Potron sa 13 i Abdel Aziz Dumbija sa 11 poena.
Na drugoj strani bolji od ostalih bili su Stefan Fet sa devet, Ognjen Niketić sa šest, odnosno Vidak Cvetković i Veljko Mašulović sa po pet osvojenih poena.
U narednom kolu šampionata Evrope, Srbija će odmeriti snage sa selekcijom Belgije.
Pobedom nad Belgijom, Srbija bi mogla da se umeša u borbu za mesto koje vodi u doigravanje od petog do osmog mesta.
Na tabeli vodi Italija sa tri pobede, Francuska i Belgija imaju po dve, Poljska i Srbija po jednu, dok Češka nema trijumf.
KAKAV PREOKRET! Srbija od ambisa do zvezda
OBAVEZNO POGLEDAJTE: BOROTA PROTIV BOROTE | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #19



Flaki
U mladjim kategorijama nismo bas najbolji kada je odbojka u pitanju.
Mile
Bas steta.. Ali ako ima matematicki sanse , mozda treba i verovati…
El Matador
uh moraju oni jos dugo da treniraju da bi rezultata dali, nasi seniori su im postavili visoke standarde
Kiki88
Katastrofalan rezultat,nikad nisam.video 25:8 u nekom setu..
Nemanja9
Ovo je šteta za našu odbojku toliko talentovanih ljudi, i talenta