Maja Ognjenović: Bila sam tužna kad je trener otišao, ali to je naš život

Tek dve utakmice u Italiji su odigrale odbojkašice Skanićija, a već tad je došlo do promene trenera na klupi. Iako nisu zabeležile poraz, došlo je do raskida saradnje sa Stefanom Antigom.

O tom potezu kluba je u intervjuu za Strefą Siatkówki pričala i srpska odbojkašica Maja Ognjenović.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Radili smo dve, tri nedelje jer sam se ja priključila timu nešto kasnije posle Olimpijskih igara. Imala sam dužu pauzu od ostalih. Ne mogu da kažem da je bilo dovoljno vremena da upoznam nekoga. Za njega kao trenera mogu da kažem samo dobre stvari. Zaista sam uživala u radu sa njim, posebno jer me poštuje kao iskusnog igrača“, rekla je Maja Ognjenović.

Srpkinja kaže da joj nije bilo svejedno kada je Antiga odlazio…

Imala sam veoma dobro iskustvo u radu sa njim. Naravno da sam bila tužna kada su odlučili da se raziđu. Ne želim da kažem da je trener dobio otkaz. Bila sam malo tužna na kraju, ali to je naš život. U sportu nikad ne znaš šta može da se desi- Želim da zna da mu želim sve najbolje u budućnosti“, podvukla je Maja Ognjenović.

Bonus video:

3 Komentara

    Mora brzo da se navikne na novog trenera ,jer ona je profi!

    Očigledno je imala veoma dobro “iskustvo u radu” sa njim

    Svima je život takav, svima iz nekog drugog ugla

Postavi odgovor