NEVEROVATAN HAOS Jokićevi ljudi napali zvaničnike, odmah dobili suspenziju!

Pomalo neverovatna vest ovog utorka nama stiže iz Subotice, a u glavnoj ulozi je Nikola Jokić, tačnije, štala čiji je vlasnik.

Košarkaš Denvera je veliki ljubitelj konjičkog sporta i to je odavno poznato. A, njegova štala “Drim Kečer”, narednih šest meseci neće moći da se takmiči zbog incidenta koji se dogodio u Subotici u nedelju.

Na Subotičkom hipodromu u nedelju je održano 10 kasačkih trka, a glavno takmičenje je bio “Subotička milja”.

Od devet konja, na prvom mestu je završila Ejmi del Duomo iz Jokićeve štale, ali je odlukom sudija, ona spuštena na treće mesto “zbog promene pravca i ometanja u završnici grla broj devet”.

Zbog te odluke su ljudi iz Jokićeve štale burno reagovali, a čak su i fizički napali zvanična lica na Subotičkom hipodromu i zbog toga su ekspresno kažnjeni.

– Doneta je odluka zabrane učešća u trkama koje organizuje ,,KK Bačka” štali “Drim Kečer” iz Sombora u trajanju od 6 meseci počev od 27.06.2021. godine zbog incidenata koje su izazvali njihovi članovi-osoblje na trkačkom danu održanom 27.06.2021 u Subotici, fizičkim napadom na službeno lice na posčasnoj tribini hipodroma.

Kazna se odnosi na sva grla čiji je vlasnik štala “Drim Kečer” iz Sombora, na dan 27.06.2021. godine.

MIŠKO RAŽNATOVIĆ POTVRDIO BOMBU Crvena zvezda je dobila veliko pojačanje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: ISTORIJA LOPTE NA EVROPSKIM PRVENSTVIMA | Meridian Sport TV

9 Komentara

    Samo su bacili ljagu na sebe, ništa drugo nisu postigli.

    Ne znam šta su očekivali da će dobiti sa burnom reakcijom i fzičkim napadom, nisu valjda mislili da će na buku i galamu uspeti da preinače donešenu odluku!? Sad su sami sebe dodatno ukopali.

    Sad će zagovornici teorija zavere da kažu kako je to sve zbog toga što je odbio da igra za reprezentaciju Srbije u Tokiju na OI.

    Treba da ih izbace iz sampionata skroz ne postuju pravila jos se i bune.

    Ma.koji bre Jokic kosarkaski privatnik.Olimpijada je jednom u 4 godine a.on je.umoran.

    Saavim opravdana suspenzija…pa sta ako je Jokic…ako jje Jokic misli da moze da radi sta hoce.

    Apsolutno opravdano i zasluzeno!Niko ne moze da radi sta hoce i kako hoce,za sve vaze pravila,nije Jokic povlascen niti moze da bude iznad pravila…

    Umesto da je u timu koji se bori danas za kvalifikaciju za OI sa Dominikanskom republikom,citamo o trkama konja i svemu sta se dogadjalo u Subotici u nedelju!Za to nas Jokic nije umoran i iscrpljen!

    Bravo za komentar.Potpisujem sve sto si rekao.Tacno tako.

Postavi odgovor