Od naredne sezone još jednog srpskog rukometaša moći ćemo da gledamo u Severnoj Makedoniji, pošto je Igor Čagalj potpisao za Ohrid.
Posle Momira Rnića i Nikole Potića, koji su potpisali za Metalurg i Marka Vujina koji će igrati za Vardar, snažni pivot se takođe seli u komšiluk.
Prethodne sezone nosio je dres Mataloplastike, a u razgovoru za “Sportski žurnal”, Čagalj ističe da su pregovori trajali svega desetak dana.
-Zvali su me direktor kluba i trener Rade Stojanović, predstavili projekat, svidelo mi se i prihvatio sam ponudu. U prošloj sezoni Vardar i Eurofarm su igrali u Evropi, a u makedonskoj ligi Ohrid je bio iza Metalurga.
Bilo je i drugih klubova, ali…
-Jeste, osim klubova iz Srbije, kontakti su postojali sa španskim, mađarskim i izraelskim ekipama. Prednost sam dao Ohridu, divno mesto, sa dobrom klimom i zadovoljan sam dogovorom – naglasio je Čagalj.
ĐURKOVIĆ O ODLUCI EHF: Očekivano, imali smo male šanse
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport PODKAST | EP01: Crvena zvezda i Partizan – Analiza pojačanja, košarka



Scar
Srećno mu bilo… 💪🏻
Jeca993
Lepa vest, srecnooo
Pavlovic
Ima nade za naše rukometaše izgleda, srećno
Nemanja
Srecnooo …uzeo čovek pare bas ga briga
Nebojsa
Lepe vesti, srecno u novom klubu.