PORAZ POSLE PREOKRETA: Italija bolja od Srbije, Egonu srušila Santarelijeve izabranice!

Srbija je doživela drugi poraz u Ligi nacija – naše odbojkašice izgubile su od Italije, rezultatom 3:1 (21:25, 25:14, 25:15, 25:20).

Izabranice Danijelea Santarelija dobile su prvi set, ali je to bio znak da se probudi Paola Egonu.

Drugi i treći set Italijanke su dobile “sa pola gasa”, a malo više drame bilo je u četvrtom setu koji je završen 25:20.

Bio je ovo prvi poraz naših dama na turniru u Braziliji, a bolje od ostalih u ovom neuspehu bile su kapiten Bjelica koja je upisala 19 poena, Katarina Lazović 13, a Maja Aleksić sedam.

U pobedničkom timu Paola Egonu je osvojila 23 poena, Aliće Degradi je dodala 16, a Katarina Boseti 12.

Srbija će naredni meč odigrati u četvrtak od 20 časova protiv Južne Koreje.

PANATINAIKOS IZGUBIO DOBIJENU UTAKMICU: Olimpijakos preživeo teror od strane navijača, pa preokretom stigao do pobede!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja