SJAJNE VESTI ZA SRPSKI VATERPOLO: Dva kluba u Ligi šampiona

Sjajne vesti za srpski vaterpolo!

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca igraće direktno u polufinalnoj grupi Lige šampiona, saopštila je Evropska plivačka federacija (LEN).

Radnički će tako biti drugi srpski klub u Ligi šampiona, pošto je ranije to izborila ekipa Novog Beograda, koja će biti siguran učesnik i domaćin završnog fajnal-ejt turnira, naredne dve godine.

Iz obe polufinalne grupe plasman na završni turnir osiguraće po četiri ekipe.

Radnički je aktuelni šampion Srbije, kao i Regionalne lige.

MERIDIAN SPECIJAL NAJVEĆIH KVOTA: Arsenal 1.95, Everton 2.00, Borusija 1.45!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Damir Mikec: U olimpijskom selu sam shvatio da sam osvojio srebro!

 

6 Komentara

    Dve mnogo dobre ekipe koje su pokazale ogroman kvalitet prošle sezone pogotovu radnički

    Ovo su sjajne i obecavajuce vesti za buducnost srpskog vaterpola!Bitno je da se fokus vratio na taj sport ,gde smo uvek bili sampioni!!!!

    Ozbiljne se promene na bolje dešavaju u srpskom klubskom vaterpolu, nazire se svetla budućnost.

    Ove sezone imamo dva predstavnika u LŠ, iskreno verujem da ćemo naredne imati četri!

    Dve mnogo jake ekipe , mogu lep rezultat sa ostvare u Evropi

Postavi odgovor