Sjajne vesti za srpski vaterpolo!
Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca igraće direktno u polufinalnoj grupi Lige šampiona, saopštila je Evropska plivačka federacija (LEN).
Radnički će tako biti drugi srpski klub u Ligi šampiona, pošto je ranije to izborila ekipa Novog Beograda, koja će biti siguran učesnik i domaćin završnog fajnal-ejt turnira, naredne dve godine.
Iz obe polufinalne grupe plasman na završni turnir osiguraće po četiri ekipe.
Radnički je aktuelni šampion Srbije, kao i Regionalne lige.
MERIDIAN SPECIJAL NAJVEĆIH KVOTA: Arsenal 1.95, Everton 2.00, Borusija 1.45!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Damir Mikec: U olimpijskom selu sam shvatio da sam osvojio srebro!



Messi
Dve mnogo dobre ekipe koje su pokazale ogroman kvalitet prošle sezone pogotovu radnički
Cccc
Kakav je to klub Novi Bg? Veštački,vrvt
Andjeo
Ovo su sjajne i obecavajuce vesti za buducnost srpskog vaterpola!Bitno je da se fokus vratio na taj sport ,gde smo uvek bili sampioni!!!!
Denis
Ozbiljne se promene na bolje dešavaju u srpskom klubskom vaterpolu, nazire se svetla budućnost.
Vanja
Ove sezone imamo dva predstavnika u LŠ, iskreno verujem da ćemo naredne imati četri!
Di maria
Dve mnogo jake ekipe , mogu lep rezultat sa ostvare u Evropi