ZVEZDA POTOPILA DRIM TIM: Savić odmah doneo sreću crveno-belima!

Srpski vaterpolo je ponovo privukao pažnju, a ove večeri imali smo priliku da na Dorćolu gledamo fantastičan duel Crvene zvezde i Novog Beograda, iz kog su crveno-beli izašli kao pobednici 14:13 (4:2, 3:2, 4:5, 3:4).

Važi Novi Beograd za “drim tim”, ali njihovoj seriji došao je kraj. Velika pojačanja i zvučna imena stigla su u Srbiju, a Zvezda se (barem za sada) izborila i sa Partizanom i sa Novim Beogradom.

Mora se priznati da ekipa Dejana Jovovića nije ove večeri bila u sovm najboljem izdanju, a da li je dolazak Dejana Savića bio ključ u ovoj utakmici – ostaje da se vidi vremenom.

Savić još uvek nije zvanično preuzeo tim, ali je utakmicu pratio sa tribina.

Zvezda je apsolutno domirala u prvom poluvremenu, dok je u drugom Novi Beograd bio kvalitetniji rival.

Ipak, pitanje pobednika rešio je Ivan Basara golom 35 sekundi pre kraja.

DETONACIJA U SRPSKOM VATERPOLU: Dejan Savić novi trener Zvezde!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Marko Radonjić: Biće još iznenađenja u ABA ligi!

 

6 Komentara

    Bitno da imaju srece za naredni period koji im dolazi,svaki put da bude sve bolje.

    Lepo za videti,napokon neko da se potrudi,kad bi tako bilo u svim sportovima.

    Ovo je veliko iznenadjenje,NAPRED ZVEZDA!!!!

    Sto je iznenadjenje kad nisu generalno tako losi.

    Nije to sreća , ima covek sistem ,nisu oni slucajno odigrali ovako dobro

    Apsolutno,sve je to procena,vezba i iskustvo.

Postavi odgovor