Dejan Bodiroga dao je opširan intervju za hrvatski “Index” i tom prilikom podelio nekoliko zanimljivih anegdota i detalja iz svoje karijere.
Kako je bio jedan od najboljih košarkaša 1990-ih ubirao je svu ljubav navijača koji su rešili da mu naprave pesmu.
Naime, u pitanju je stari hit koji je u našoj državi bio jako poznat krajem starog i početkom novog milenijuma u izvedbi grupe “Prljavi inspektor Blaža i Kljunovi”.
Međutim samom Bodirogi se nije svidela ova pesma, a evo i iz kog razloga.
– Vernik sam, verujem u Boga i ne volim da me porede s Bogom. Znam da je u pitanju sport i da niko nije imao nikakvu lošu nameru, ali svakako mi to nije bilo lepo da čujem. Međutim, naravno da mi je prijala emocija koju sam dobijao od tih ljudi i mislim da sam znao da im vratim to – izjavio je on.
Pored svog ličnog utiska na ovu pesmu u ovom intervjuu govorio je o tome zašto nikada nije zaigrao za Partizan, kao i o čuvenom “incidentu” sa peškirom i Redžijem Milerom.
Kako komentarišete ovu izjavu Dejana Bodiroge?
BODIROGA OTVORIO DUŠU: Evo zašto nisam igrao za Partizan!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Crvena zvezda – Partizan: Atmosfera, bakljade, isključenje Radonjića | Finale Kupa Radivoja Koraća!


