Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u finale turnira u Hamburgu pošto je sa 6:4, 6:2 savladao Norvežanina Kaspera Ruda.
Rus je tokom celog meča diktirao tempo igre i na karaju ostvario maksimalnu pobedu.
Već u trećem gemu prvog seta Rubljov je napravio brejk. Uspeo je Rud da uzvrati u šestom i izjednači na 3:3. Ipak, Rus se brzo konsolidovao i sa ponovnim brejkom, lagano privodi set kraju.
Nastavio je Rubljov tamo gde je stao u prvom delu igre i sa dva brejka došao do prednosti od 3:0. Vratio je Norvežanin jedan brejk, ali u nastavku nije imao snage za potpuni preokret. Rubljov to koriti i sa još jednom brejkom rutinski privodi meč kraju.
Za titulu će se boriti sa Cicipasom.
Cicipas se posle velike borbe plasirao u finale Hamburga
OBAVEZNO POGLEDAJTE: AFERA INSULIN | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #18



N3cke
Odlican mec Rubljova, zasluzena pobeda
Mile
Dobro igra, zasluzio je
vicko
pa mislim vodio je tokom cele igre. nesumnjivo je bilo i da ce odneti pobedu
vicko
pa mislim vodio je tokom cele igre. nesumnjivo je bilo i da ce odneti pobedu
Jelena93
Protivnik nije bas bio u najboljoj formi
Flaki
Dobro je igrao,sasvim zasluzena pobeda.