Srpski teniser Novak Đoković je izneo svoje utiske sa turnira u Parizu, gde poražen u finalu Holgera Runea u finalu.
On je ispustio vođstvo u setovima protiv Danca (3:6, 6:3, 7:5), te tako propustio šansu za sedmi trofej u Bersiju.
Čestitam tebi i tvom timu, zaslužio si titulu. Volim tvoj karakter, voliš tenis, veliki si radnik. Sjajna budućnost je pred tobom – rekao je Đoković posle poraza.
Našalio se Novak sa 16 godina mlađim kolegom, upitavši ga za težinu pehara.
– Malo je težak, zar ne – pitao je Novak, koji nije bio preterano utučen
– Nekad dobiješ, nekad izgubiš. Izgubio sam od boljeg protivnika. Bio je bolji u krucijalnim trenucima – kazao je Đoković.
Đokovića do kraja sezone čeka Završni masters u Torinu, koji je na programu od 13. do 20. novembra
BERSI KRUNISAO NOVOG VLADARA: Hrabri Rune odigrao meč karijere i “oteo” Đokoviću krunu u Parizu! (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE:ZVEZDA vs. MLADOST I TSC vs. PARTIZAN – Meridian PES Predictor ep.135 @Bek



viktorija
NAS NOLE JE REALAN I ZNA DA NEMA POTREBE KUKATI I PATETISATI,BOLJI JE U TRENUTKU POBEDIO I IDEMO DALJE,SA PUNO ZELJE ZA NOVIM POBEDAMA!!!!
irina
Nema razloga da patetiše kao Nadal ili neki drugi teniseri, realno pobedio ga je bolji teniser
mihajlo
Realan kao i uvek nema šta
vid
Najveci i u porazu,to je Novak Djokovic.
tamara
Svaka cast,iako je izgubio lepo je govorio o svom protivniku.
miona
Novak je morao da prizna da nije zasluzio da osvoji Pariz.
leon
Nole nije bio na svom nivou i to je bilo ocigledno
marko
Džentlmenski kao i uvek, kako u pobedi tako i u porazu
despot
Ponovila se situacija od juče, pad igre nakon ubedljivo dobijenog prvog seta ali danas nije uspeo da trijufuje