PUBLIKA U BEOGRADU? Đoković stalno pita i pritiska, ali...

Direktor Serbia opena, Đorđe Đoković, govorio je u Jutarnjem programu TV Prva o turniru, eventualnom prisustvu publike, ali i o svom bratu Novaku.

– Presrećni smo što smo vratili tenis u Beograd i to u ovolikom broju turnira. Žao mi je što nema publike. Spremni smo da pustimo određeni procenat, ali čekamo. Igrači su presrećni, vreme je bilo lepo. Nadam se da će nas kiša poštedeti – rekao je Đoković.

Postavlja se pitanje da li će publika moći da dođe na drugi turnir, ali to je i dalje nepoznanica.

– Znam koliko i vi. Priča se kako bi mogli i ovo i ono. Pričalo se da će moći i derbi, to se nije desilo. Indikacije postoje, ali ne mogu ništa da tvrdim. Želja je na mestu, Novak pritiska i pita za publiku, jer ima ogromnu želju da igra pred našom publikom. Nadam se da će već sutra moći da igra pred publikom u četvrtfinalu.

A, da li je teško bilo ubediti Novaka da igra?

– Ja sam bio taj koji je rekao da ne bi trebalo da igra. On juri rekorde u GS titulama. Međutim, on je bio taj koji je odlučno želeo da igra u Beogradu na ovom turniru. Olimpijada i Grend slemovi su mu cilj, ali očigledno i Beograd – poručio je mlađi Đoković.

ĐOKOVIĆ NEDVOSMISLEN: Poručio je da tenis u Srbiji umire, objasnio je zašto i kako će pokušati da pomogne

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Filip Čović: Dosta je bilo, vreme je za kraj karijere! | SPORT FOKUS EP04

 

9 Komentara

    Ma vec vidim navijace na terenu. Izborice se on za podrsku publike! Nole ispunjava sve zelje

    Verujem da ce igracima i Novaku znaciti ukoliko bude publike sa njima. Mogu ima dati vetar u leđa. Nadam se da ce se ovaj predlog realizovati

    Verujem da i oni cekaju njega da vide 😀 Plus pare su potrebne svuda.

    Mogli bi s obzirom na epidemiološku situaciju da puste neki ograničeni broj naravno uz poštovanje svih mera.

    Nemoj Nole da ti se opet ne obije o glavu.

    Bas lepo da je tenis vratio u Beograd! I normalno da zeli svoju publiku iako jos nisu skinute sve mere predostroznosti….A super mu dodje kao trening pred Grend Slem u Parizu i Olimpijadu koji mu jos nedostaju u karijeri….

    Sjajno je sto ce se odrzati turnir a jos bolje bi bilo kada bi se odrzao sa publikom..to bi bilo izvanredno.

    Jedva cekaju svi,svakako svima u korist,dosta ljudi je ili prelezalo ili vakcinisano tak oda je sad sve taman.

    Sjajno je da se tenis vratio u Beograd..Nasoj zemlji je potreban jedan ovakav turnir.Svaka cast organizatorima.

Postavi odgovor