MEDVEDEV JE PREVELIKI ZALOGAJ: Rus ubedljiv protiv Kecmanovića u Parizu

Srpski teniser Miomir Kecmanović izgubio je od Danila Medvedeva sa 3-0 u setovima u trećem kolu Rolan Garosa.

Ruski teniser slavio je rezultatom 6:2, 6:4, 6:2.

Prvi je do brejk prilike u meču došao Kecmanović, ali je Medvedev bio siguran u tom drugom gemu nakon čega je sam drugu brejk loptu pretočio u brejk.

Razvila se pristojna borba u prvom setu, ali je Medvedev bio taj koji je došao do još jednog brejka nakon čega je potvrdio osvajanje prvog seta.

U drugom je Medvedev bio mnogo ubedljiviji, i najavio dominaciju u nastavku brejkom prvom gemu. Brzo su u nastavku rešavali svoje gemove oba tenisera, a Rus je sačuvao stečenu prednost što mu je za samo 71 minut igre donelo vođstvo 2:0.

Podigao je Kecmanović igru na viši nivo trećem setu , igrani su dugi gemovi, ali je Medvedev ponovo prvi došao do brejka.

Uspeo je Medvedev nakon toga da izvrši dodatni pritisak i dođe i do drugog brejka u odlučujućem setu čime je praktično sve bilo završeno.

Medvedev će u osmini finala igrati protiv boljeg iz duela u kome Marin Čilić igra protiv Žila Simona.

NEK SE ČUVAJU NADAL I NOVAK: Alkaraz gazi sve pred sobom ka svojoj prvoj Grend slem tituli!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PENALTY CHALLENGE: Sandra Afrika – Fudbaleri i pevačice su dobra kombinacija, ali… EP28