KRAJINOVIĆ PRED RAONIĆA: Planiram da se koncentrišem na svoju igru

 Filip Krajinović morao je da ispravlja novinara na konferenciji za medije nakon pobede protiv Martona Fučoviča, da ovo nije njegovo prvo četvrtfinale Mastersa.

On je bio zadovoljan današnjim izdanjem.

Osećam se dobro, sigurno da je i danas pritisak bio na mojoj strani. Znao sam da Fučovič igra dobar i nezgodan tenis. Osećao sam pritisak da sam favorit i da stvarno moram da pokažem najbolji tenis. Mislim da sam to uradio. Početak je bio malo nervozniji, izgubio sam dva brejka gde nisam smeo, ali našao sam način da igram svoju igru i da budem bolji – rekao je Filip.

U nastavku je dodao da dobro poznaje sledećeg protivnika Miloša Raonića i da planira da se koncentriše na svoju igru, a ne na igru Kanađanina.

-Biće težak meč. On ima odličan i jak servis, ali planiram da se koncentrišem na svoju igru i dam moj najbolji tenis- naglasio je srpski teniser.

Meč bi trebalo da se igra u četvrtak.

NEZAUSTAVLJIV Krajinović deklasirao Fučoviča, sledi Raonić!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridianbet kup | STONI TENIS turnir | hala Pinki, Zemun | 18.-20.8.2020.

6 Komentara

    Bravo za Filipa, veliki potencijal

    Moze Krajinovic i Raonica da isprasi.. Ipak je on Somborac kao i Jokic, ne sme da nas razocara😁

    Krajinovic je takav tip igraca da jednostavno moze svakoga da dobije,ali isto tako i da od svakoga izgubi,nikada ne mogu da prognoziram njegov mec,ali se nadam pozitivnom rezultatu naravno

    ynaci igrati samo na gemove,kada se isprati u live

    svasta je moguce,kada je onako oprao Tima sto ne bi i Raonica,sve zavisi kako ce ucu u mec,ako krene dobro da riternira imave dosta sansi da ga pobedi

    Kad zeli da igra Krajinovic moze da odigra dobar mec.

Postavi odgovor