Trka za najboljeg tenisera sveta i dalje traje, te daleko od toga da se završila time što je Rafael Nadal osvojio 21. grend slem titulu.
Bivši britanski teniser Greg Rusedski analizirao je trku za najboljeg igrača svih vremena i istaka da i dalje smatra da će Novak Đoković biti rekorder i teniser sa najviše grend slemova ikada.
– Uvek sam govorio da će Đoković završiti sa najviše Grend slemova i i dalje mislim isto. On je najbolji. Jedino mesto gde je Federer opasan je Vimbldon, a ne znamo koliko će biti fizički spreman. Verovatno će Nadal osvojiti 22. grend slem na Rolan Garosu – rekao je nedavno Rusedski.
On je dalje izneo svoja očekivanja od 2022. godine.
– Mislim da će Đoković prihvatiti izazov i pokušati da osvoji Vimbldon i US Open koliko god može. Lako bismo mogli da 2022. završimo sa Noletom i Rafom koji imaju 22 grend slema. Videćemo šta će se desiti, ali mislim da će Đoković završiti sa najviše velikih titula – dodao je Rusedski.
Šta vi mislite, ko će biti rekorder na kraju?
ZABRINJAVAJUĆE ISTRAŽIVANJE: Hejterski komentari na račun tenisera ne jenjavaju, Đoković u vrhu negativne liste!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nino Čelebić: Plasman na Kup Radivoja Koraća je veliki uspeh!



Sampion
Ako mu dozvole da igra i ako se prihvate Noletovi principi oko vakcinacije,nema dileme on je jedini i moguci GOAT…Imace apsolutno na kraju najveci broj mogucih titula!!!
angelina
A Djokovic je najbolji na svetu. Igra besprekoran tenis i najbolji je od svih.
hana
Novak je zver na svim turnirima, igracina bolje rečeno
gavrilo
Nole je vrhunski igrac, igracina… Osvaja i Roland Garos i Vimbldon
petra
Nole je savrsen igrac, igrac koji je uvek opasan na svim podlogama
valentina
Djokovic je na svim turnirima opasan