Španski teniser Rafael Nadal održao je vanrednu konferenciju za medije i saopštio svoju odluku povodom ovogodišnjeg Vimbldona.
Na početku obraćanja Rafael Nadal je saopštio u kakvom je stanju njegovo stopalo i kako je prošla terapija. U detalje opisuje kako je tekao oporavak.
Otkrio je da ima u planu da igra Vimbldon i da će putovati u London uprkos tome što opravak stopala nije potpun i da pomalo oseća “čudan bol”. Namerava da otputuje sledeće nedelje i učestvuje na pripremnom turniru, kako bi se što bolje spremio za Grend Slem.
– Igraću na Vimbldonu – poručio je Nadal i to na startu konferencije i dodao:
– Nisam igrao na Vimbldonu tri godine i veoma sam uzbuđen. Ne znam šta može da se desi za pet dana, oprezan sam, ali verujem da ću biti na turniru i boriti se za novi trofej.
Potom je oktrio i šta je sve uradio u Barseloni.
– Bio sam dva puta u Barseloni, gde nije odrađeno sve 100 odsto odmah, ali promene su odmah primetne. Nekako se smanjio bol u zglobovima koji mi je pravio problem. Osećam to, ponekad je bol prisutan, ponekad i ne, ali sam srećan. Već nedelju dana ne hramljem tako da napreduje sve u dobrom planu.
TEŠKE OPTUŽBE NA RAČUN NADALA! Mekinro: Postoji teorija da se Rafa dopinguje!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: NEMACKA vs. ITALIJA – FIFA 22 predictor ep.15 @Beki



slobodan
Znaci dpbro se narokao dopinga .kakav folirant Boze dragi