"MORAĆE DA ZAVRNE RUKAV I PRIMI VAKCINU": Novi peh za Đokovića, otpisan još jedan turnir!

Javljaju se stari problemi za Novaka Đokovića, koji po svemu sudeći neće moći da zaigra na turniru koji se organizuje u Montrealu.

Direktor organizacije Ežan Lepjer, odbacio je mogućnost da srpski teniser nastupi na ATP turniru u Montrealu.

– Situacija je jasna – ili će Kanada da promeni pravila po pitanju vakcinacije ili će on (Đoković) morati da zavrne rukav i primi vakcinu. Međutim, ne smatram ni jedan od ta dva scenarija verovatnim”, kazao je Lapjer za “Toronto San”.

Žan Iv Duklo, kanadski ministar zdravlja, poručio je:

– Pravila važe za sve. Uvek postoje izuzeci, ali… Pravila važe za sve – rekao je na konferenciji za medije.

ATP Turnir u Montrealu počinje 8. avgusta.

RUBLJOV PREJAK ZA SRPSKOG TENISERA: Laslo Đere poražen u četvrtfinalu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:PENALTY CHALLENGE: Ognjen Koroman – Zvezdu mnogo volim, ali degutantno je ono što se radi… EP 34

2 Komentara

    Izgleda da će morati ako planira da se i dalje bavi ozbiljnim tenisom.

    Neće on morati nista ,uradiće kako on želi a ne kako oni zele !!!

Postavi odgovor