Iako je Novak Đoković više puta naglasio da se ne oseća kao “loš momak”, iako je osvojio brojne titule, iako je primer sjajnog sportiste, čini se da neki ljudi i dalje ne mogu da se pomre sa tim.
Ili bolje rečeno – ne žele da se pomire sa činjeniom da je najbolji svetski teniser upravo Novak Đoković.
Tako je britanski novinar Oliver Holt, koji piše za tabloid “Dejli Mejl”, objavio tekst u kome tvrdi da Novak Đoković i Rafael Nadal nisu čak ni u TOP3.
-Novak se izjednačio sa Federerom i Rafom sa po 20 grend slemova u singlu prošle nedelje, to je dodalo još ulja na vatru o debati ko je najveći od njih trojice. Čak i da Đoković osvoji više titula – neću promeniti mišljenje – piše Holt i dodaje:
– Veličina tenisera i razlog zbog kog ga cenite prevazilaze okvire titula. U mojih TOP3 tenisera su i dalje Rodžer Federer, Bjorn Borg i Giljermo Vilas – dodao je Holt koji je tako uključio tenisera sa svega tri grend slem titule u karijeri, a koji nikada nije bio broj jedan.
Zanimljiv izbor, ali da li je pravi?
KRAJINOVIĆU SRPSKI DERBI: Fići stoji Španac na putu do trofeja!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridian analaizira EURO!| Sport fokus EP 12



Napredak
Neverovatno kako ne mogu ti prokleti Britanci da prihvate istinu da je nas Nole BROJ JEDAN ZA SVA VREMENA!
Bane
Svako ima pravo na svoje mišljenje, ko ga… Naš Nole će postaviti rekorde za sva vremena.
Srbin
Čudi me da mu Endi Marej nije No.1! 🤬
Di maria
Hahahaha klasična ljubomora i zavist , ne može da ospori nešto sto je očigledno ,ceo dvet ga smatra najboljim !!
Mare457
Au kakva zavrsnica utakmice i kakvo zakucavanje za kraj!
Familija0
Zalosno je sada ko se sve naziva novinarom hahahaha
El matador
Placite Britanci,nije lako kada morate da se poklonite Srbinu!
Maras!!!
Boli ih mnogo sto je Djokovic najbolji ikada!