Španski teniski trener i “guru” Pepe Imas govorio je, između ostalog, o svom odnosu sa Novakom Đokovićem, koji je nešto ranije izazivao veliku pažnju.
Rekao je da njihov odnos nema raspored.
– Naš odnos nema raspored. Sve je u skladu sa tim kako se osećamo. Ukoliko osetim da imam nešto da podelim sa njim vrata su otvorena i obrnuto. Bitan deo njegovog života je u Marbelji i to nam omogućava da se češće viđamo. Uz to. njegov brat Marko sa kojim radim na projektu je tu – rekao je Imas i dodao:
– Obično se vidimo uveče na turnirima, nekada kod njega u Marbelji ili u Monte Karlu, a tada pričamo i o tome kako da pomogne svojim kolegama. Znam za neke njegove postupke koji nisu poznati i oni su magični. Voleo bih da je više takvih ljudi.
Upitan je i na koji način srpski teniser prolazi kroz sve kontroverze koje mu se dešavaju.
– Sve što je uradio bilo je iz najbolje namere i želje da pomogne. Uradio je to iz srca. Neke stvari su bile uspešnije, druge manje. On je ljudsko biće i uči. Neki smatraju da nije bio u pravu, stoga je kritikovan i primio je te kritike tako da je iz njih učio. Prihvatio je pravo drugih ljudi da imaju svoje mišljenje, iako to pravo ponekad olako shvatamo. Informacija koje stižu do nas su često nepotpune. Uprkos tome, drznu se da daju svoje mišljenje. Ponavljam, sve što je Novak radio bilo je iz namere da pomogne, a ne iz interesa – objasnio je “guru”.
KAKO LEGENDARNA TENISERKA VIDI RASTANAK NOVAKA I VAJDE: Prolazi kroz težak period i mora da donese teške odluke!
OBAVEZNO POGLEDAJ: PRAVE PRIČE JAKIH ŽENA: Ivana Maksimović Anđušić EP01



uros
Sad se svi nesto javljaju a njemu to trenutno ne znaci jer ne ucestvuje na turnirima.
damjan
Nole treba da razmislja o sebi i svojoj karijeri,a ne da zavisi od ovakvih komentara,bili oni pozitivni ili negativni!!!!
aleksej
Možda bi Nole trebao da se okrene sebi a ne da se trudi da promeni sistem za dobrobit drugih, istih onih koji su se zavukli u mišije rupe kad se našao u neugodnoj situaciji.
andrea
Najveći je problem što drugi ljudi ne prihvataju pravo da Nole ima svoje mišljenje.
goca72
Uvek bilo i ostace,ali ga bas zbog toga neki i ne vole 😛
marija
Videla se do sad realizacija njegove namere,a to je da je Novak nikad u gorem polozaju…