ONI GA NAJVIŠE BOLE Đoković otkrio koja dva poraza ga progone!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da je dva najveća poraza u karijeri doživeo na Olimpijskim igrama u Pekingu i Rio de Žaneiru.

Đoković se u razgovoru sa velikim rivalom i prijateljem Endijem Marejom putem Instagrama podsetio na dva teška poraza.

Prvi je od Rafaela Nadala u polufinalu OI u Pekingu 2008. godine, a drugi je bolan poraz u Riju 2016. od Huana Martina Del Potra.

Poraz na Olimpijskim igrama od Del Potra i od Rafe u Pekingu najteže su mi pali. Izgubio sam od njega u i promašio sam smeč u trećem setu, koji je bio veliki problem tokom moje karijere. Došao sam do bronze u Pekingu – prisetio se Novak.

U Rio je došao kao veliki favorti, pa je stoga objašnjenje bilo nešto drugačije za poraz.

Rio je bio nešto drugo osećao sam se odlično. Osećao sam se dobro, rano sam ispao sa Vimbldona, pa sam i imao vremena da se dobro spremim. Sećam se da je Del Potro igrao sa tobom u finalu – evocirao je uspomenu Đoković dodajući:

Trenirao sam sa dubl igračima iz Srbije i osetio sam bol u zglobu, ali nisam mario. Bol je rastao, koristio sam injekcije i sada ne želim izgovore, ali nisam se osećao najbolje. Žalim za tim Olimpijskim igrama – zaključio je Novak.

TENIS U ZATVORENIM USLOVIMA Nadal i Đoković skovali plan!

Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina

NIŠTA OD LEJVER KUPA Koronavirus ga pomerio za 2021. godinu!

109 Komentara

    Fali jos ta olimpijada. Nadam se da ce biti sledece godine

    Nole sve ti je oprosteno ipak si ti najbolji

    Sta god uradio na dalje, najbolji si.

    Ima vremena, ponekad shvatis da nisi masina, i to je ok.

    nema potrebe da se zamara sa tim porazima, posto je mnogo puta dokazao koliko je dobar teniser, i da svakog moze da pobedi.

    Mislim da je daleko veći značaj i teži udarac pao u Parizu od Wawrinke.

    To je bilo neprijatno iznenadjenje kad je ispao sa olimpijade…

    Te poslednje OI su bile katastrofa, pre pocetka sam bio siguran da ce osvojiti zlato…a onda uzas…

    Ruku na srce Delpo je odigrao fantastičan meč. Svi smo očekivali zlato i laganu pobedu ali… ?‍♂️

    Pobedjivao si ti u gorim situacijama, izborio sa tezim stvarima

    Naravno kada se borio za zemlju, to uvek boli

    Nema veze sl godine Novak uzima Olimpijadu.

    veliki porazi ali novak je jak i zna da uci iz svih poraza zato i jeste najbolji na svetu sada!!! dok drugi placu kada izgube finale novak se smeje i sa zarom cestita protivniku!!!

    ??

    Normalno je da i najbolji dozive po neki neocekivani poraz.On je sve to nadoknadio daljiim uspesima.

    Ovaj poraz protiv Del Potra na olimpijadi nas je sve zaboleo

    Mislim da ovi porazi jesu sve samo ne neočekivani. Ipak Nadal je institucija a i Delpo je jedan od najboljih igrača.

    Naravno da šampion takvog kova kao Nole i gubi… I sve je deo igre… Samo napred Nolle

    Svi mi imamo lose trenutke, botno je biti svestan njih i gaziti dalje

    Ma ta dva poraza su zanemarljiva…

    Nole najjaci si,doneo si nam nervoze ali i mnogo vise slavlja 🙂

    Olimpijske igre u Pekingu i Rio de Žaneiru ??

    Od proslosti se ne zivi idemo dalje..

    Niko nije savršen, pa ni Nole… Ali ozbiljno tezi ka tome ☺️
    Svaki poraz nas uci necemu, tako da verujem da su i ova dva njemu bila velike lekcije

    Bas tako, iz svega treba izvuci lekciju

    Svi smo tugovali s njim oba puta

    Tako je, tugovali smo.
    Nole je veliki igrac, odlican sportista i ovi porazi su ga samo ojacali 🙂

    Posle svakog poraza vracao se sve jaci. Mi smo naucili da ga gledamo Nola samo da dobija, i nama nije prijatno kad izgubi

    Bili smo uz njega svaki njegov mec, po mom misljenju jeste najgori poraz na OI od Nadala. Treba mu to zlato sa OI

    Pobede ne mozemo izbrojati, a poraza dva.
    Pa gde ces vece srece ??

    Pa nije mogao dobiti sve meceve. Mora i da se gubi. I nama je zao kada izgubi, ali zato svaki dobijen mec je nam je velika radost.

    Pa poraz da razbije maler. ?
    Opet slede pobede

    Covek je masina, ta dva najteza poraza sto je doziveo revansirao im se u sledecem mecu. Ne moze ni on sve redom da dobija

    Da je uzeo i te dve olimpijade bio bi bez premca. Se

    Pored toliko pobeda, porazi se ne primecuju. Bravo Srbine

    Takav teniser se ne moze postati, takav tanenat se radja

    Nikad kraja njegovoj sreci. Bravo legendo

    Kako god, nosi najveci broj pobeda. Nole kralj tenisa

    I sa porazima Nole je najbolji teniser

    Šta je tu je, ja sam se najviše iznervirao kada mu je Federer prekinuo najduži niz pobeda na rolan garosu. ?

    Tako je. Mislim da ima još par mečeva koje bih stavio ispred ova dva koje je naveo.

    Jeste bilo tesko,ali se on izborio i sa mnogo tezim stvarima

    Slazem se ?

    On je broj jedan, zauvek

    Tako je ?

    No.1 Noleee!! ??

    Zauvek ce tako biti, ne zato sto je nas nego zato sto je najbolji

    ???

    Noleee Srbinee!!!

    Nole koliko bi mi srpcica rodio?

    I pobede i porazi su zasluzni za to sto si danas!

    Tako je ??

    Takva je igra, ne moze uvek da se pobedjuje!

    Ne bi ni bilo zabavno da se samo pobedjuje

    Noleee najboljiiii si…nista ne brini

    Pa dobro..Nole je sveatan svojih losih trenutaka..koji su ga kostali zlata

    A zamisli ove ostale tenisere sta sve boli??

    Ma ne sekiraj se Nole..najboljo si

    Tako je ??

    I mene kao navijaca je najvise zaboleo poraz u Riu od Huana Martina Del Potra. Iako je u tom mecu i posle njega Del Potro bio pravi dzentlmen.

    Samokritican…

    Bas vala i to previse…mozda je zbog toga i najbolji?

    Pobednik svih vremena,Nole kralj.

    ???

    Ma za cim I’ma da zali covek najbolji na svetu

    ma kao da je to vazno posle tolikih pobeda..

    Tako je ??

    Nole tesko je tebi na crtu stati, ti si najbolji teniser na svetu i ne mari za poraze…ne mozes bas svaki mec da dobijes!

    Noleeee kako god da okrenes ti si pobednik cak i kad izgubis!

    Osecam da Novaku tek slede dobri mecevi, iz kojih ce izlaziti kao pobednik, tako da samo glavu gore!

    Nole, jedan si jedini na svetu, samo napred,sto te nije ubilo samo te je ojacalo, silo.

    Boli njega njegovo dupence za proslost 🙂

    Ali osvojice nole i olimpijske igre!

    Na olimpijskim igrama je bio mislim najtezi, secam se tog meca!!

    Svako ima teške poraze tako ima i novak

    secam se to kada je imao problema sa zglobom,bilo mi ga je bas zao.veliki si i kad gubis

    Nekad moras i da izgubis, sve je to normalno! Ne mozes svaku da dobijes, ali to ne menja cinjenicu da si najbolji!

    Nije bitno koliko si puta porazen, iz toga uvrk izadjes jaci. Ti si Nole sampion!

    Slazem se ??

    Nole svakako si najbolji teniser sveta, bez obzira na ta dva poraza!

    Apsolutno je tako! Pa ne moze svaki mec da dobije!

    Steta sad za Tokio,, toliko se radovao

    Samo mu hvali to zlato na olimpijadi

    Uzece i to ??

    Samo gledaj napred

    Tako je ?

    Ne treba on ni da misli na poraze,ima dovoljno pobeda

    Da,da u pravu si potpuno!

    Bice jos OI ?

    Bice ???

    Ne možeš doktore svaku dobiti !!???

    Oprastamo ti one koje nisi ?

    Samo mu fali to zlato na olimpijadi

    Pa nema veze poraz boli svakako bitno je ustati i biti jaci

    Porazi su ga napravili ovim što je danas

    Tako je ??

Postavi odgovor