Jedan od najboljih košarkaša Evrope Šejn Larkin, poručio je da ne želi da se vrati u NBA ligu ukoliko ne bi imao važnu ulogu u ekipi.
On je u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu nastupao za Dalas, Njujork, Bruklin i Boston.
Larkin je vodeći igrač u ekipi Anadolu Efesa i ne bi voleo da ode u NBA, a da tamo ne dobije veću minutažu.
– Ne želim da se vratim u NBA i da budem nebitan, da budem treći plejmejker. Ukoliko se neki tim javi sa takvom ponudom neću se ni javiti na telefon – rekao je Larkin u intervjuu za “The Step Back”.
Šejn Larkin ima 27 godina, a član je Anadolu Efesa od 2018.



Scar
Bolje 1. izbor u Evropi neko 3. Americi.
pavle
trenutno najbolji plej u evropi,niko mu ni ne moze prici,igrao je u NBA uzeo dobre pare,Evropa je za njega laganica
lazar
ma pametno bolje prvi u selu nego drugi u gradu,ovde si tata,igras najbolju kosarku,dobri ugovori,sta ces vise
Kiki
Odgovara mu Efes i nikako ne treba da menja sredinu,u NBA ne bi sigurno bio prvi plej i toliku slobodu u igri
Maras!!!
I ne treba da se vraca,ovde je najbolji.Jedina mana sto nema ugovora kao u Americi ali dobro
Masa
U Evropi je glavni igrac,nema razloga da u NBA bude treci plej ekipe
El matador
Nw bi bas bio treci pley veruj mi!U 80% ekipa u koje bi otisao bio prva opcija
M
Dečko ima principe kojih se drzi, sto je za svaku pohvalu.
Peki
Ja i ne razumem evropske igrace koji pristaju na to
Laki
Bravo momce, pametno
Kica91
Pametno, i zasto bi isao negde gde bi igrao mnogo manje
Nemanja
Video je da mu tamo ne ide a ovde je najbolji …zašto bi išao tamo opet
Tasa
Ako mu je lepo u Efesu zasto bi isao u NBA pa makar i bila najjaca liga na svetu…?
Pavlovic
Više mu leži evroliga a i što da ide kad je najbolji tu
Flaki
Ako zelis da igras ozbiljnu kosarku ostani u Evropi,ako zelis da se zezas idi u Ameriku.