Nedavno smo pisali o tome da je Gent zainteresovan za Umara Sadika, a kako bi prikupili novac Belgijanci prodaju prvog napadača Džonatana Davida.
Kanađanin iza sebe ima fantastičnu sezonu jer je pre prekida sezone postigao 23 gola uz 10 asistencija na 40 utakmica.
Davidove partije su privukle emisare Borusije Menhengladbah koji su poslali na adresu Genta ponudu od 25.000.000. evra.

Ipak, kako belgijski mediji navode Gent traži 10.000.000. evra više, što je pitanje da li Borusija Menhengladbah može plati.
Ukoliko Kanađanin zaista i ode, Gent bi mogao da krene po fudbalera Partizana Umara Sadika…
IZ FOTELJE NA KLUPU Damir Čakar postao trener pljevaljskog Rudara!
Obavezno pogledajte – Meridianovo humanitarno takmičenje u šutiranju trojki za pomoć Sofiji Markuljević:



Sandra
Nikad gora prodaja i kupovina igrača, sve što je vredelo prodali su i dovode neke anonimuse 😒
Viki
Sta ce partizan sad da radi
M
Ako neko ponudi 15m kao sto je savo rekao da vredi neka ide slobodno.
filippK
Odma’ na prodaju! Haha, eee.. Videcemo samo za koliko cemo ga prodati.. Za 1 milion maks.. Msm toliko ce ici u klub, ostalo u upravu…
Rade Vulic
mislim da bi im Sadik bio adekvatna zamena
Goran 22
ja ne verujem da ce do ovoga transfera uopste doci, mislim da ce Sadik ostati u Partizanu jos
jakov
pa mogao bi tamo,u Belgiji se dosta daje golova,Sadik igra odlicno i mislim da bi se odlicno uklopio i da bi dao dosta golova,a i dobar je asistent sto je vec dokazao
Bozo Pub
On bi se tamo lako uklopio, mada statistika njegova kod nas je za pohvalu ipak je dao dosta golova u nasoj ligi
Kica91
David za Sadika, i nije im bas neki pametni potez
Scar
Pa nije se ni očekivalo ništa drugo odmah čim se pokaže da je neko kvalitetan igrač prodaj i uzmi proviziju.
Jelena
Klasika, samo se kroz novac gleda
zizi
pa kako ce Partizan bez Sadika 😀
Pavlovic
Pa i ne može neke velike pare Partizan da dobije za ovo drvo realno
Mića3
Ovaj Kanađanin iza sebe ima fantastičnu sezonu,ne znam što bi ga prodavali
Luka 22
i oni rade na principu kao i mi, cim neko valja odmah ga prodavati i zaraditi nesto para
Zorica
Izgleda da će Sadik ipak otići,šteta
Nemanja
Steta sto će otići Sadik ,tesko će naći opet dobrog napadača
Anci
Mislim da ce napraviti veliku gresku ako prodaju Davida. Decko je odigrao sjajno do prekida.