SPREMA SE MESTO ZA SADIKA? Gent prodaje prvog napadača

Nedavno smo pisali o tome da je Gent zainteresovan za Umara Sadika, a kako bi prikupili novac Belgijanci prodaju prvog napadača Džonatana Davida.

Kanađanin iza sebe ima fantastičnu sezonu jer je pre prekida sezone postigao 23 gola uz 10 asistencija na 40 utakmica.

Davidove partije su privukle emisare Borusije Menhengladbah koji su poslali na adresu Genta ponudu od 25.000.000. evra.

RTS33W77
Džonatan David je na meti Borusije Menhengladbah REUTERS/Francois Lenoir

Ipak, kako belgijski mediji navode Gent traži 10.000.000. evra više, što je pitanje da li Borusija Menhengladbah može plati.

Ukoliko Kanađanin zaista i ode, Gent bi mogao da krene po fudbalera Partizana Umara Sadika…

IZ FOTELJE NA KLUPU Damir Čakar postao trener pljevaljskog Rudara!

Obavezno pogledajte –  Meridianovo humanitarno takmičenje u šutiranju trojki za pomoć Sofiji Markuljević:

18 Komentara

    Nikad gora prodaja i kupovina igrača, sve što je vredelo prodali su i dovode neke anonimuse 😒

    Ako neko ponudi 15m kao sto je savo rekao da vredi neka ide slobodno.

    Odma’ na prodaju! Haha, eee.. Videcemo samo za koliko cemo ga prodati.. Za 1 milion maks.. Msm toliko ce ici u klub, ostalo u upravu…

    mislim da bi im Sadik bio adekvatna zamena

    ja ne verujem da ce do ovoga transfera uopste doci, mislim da ce Sadik ostati u Partizanu jos

    pa mogao bi tamo,u Belgiji se dosta daje golova,Sadik igra odlicno i mislim da bi se odlicno uklopio i da bi dao dosta golova,a i dobar je asistent sto je vec dokazao

    On bi se tamo lako uklopio, mada statistika njegova kod nas je za pohvalu ipak je dao dosta golova u nasoj ligi

    David za Sadika, i nije im bas neki pametni potez

    Pa nije se ni očekivalo ništa drugo odmah čim se pokaže da je neko kvalitetan igrač prodaj i uzmi proviziju.

    Klasika, samo se kroz novac gleda

    Pa i ne može neke velike pare Partizan da dobije za ovo drvo realno

    Ovaj Kanađanin iza sebe ima fantastičnu sezonu,ne znam što bi ga prodavali

    i oni rade na principu kao i mi, cim neko valja odmah ga prodavati i zaraditi nesto para

    Izgleda da će Sadik ipak otići,šteta

    Steta sto će otići Sadik ,tesko će naći opet dobrog napadača

    Mislim da ce napraviti veliku gresku ako prodaju Davida. Decko je odigrao sjajno do prekida.

Postavi odgovor