Trener Denver Nagetsa Majkl Malon veruje da će se Nikola Jokić priključiti ekipi do narednog utorka kada je planirano da otputuju u Orlando.
Jokić i dalje boravi u Srbiji, oporavljajući se od virusa COVID-19, ali bi prema rečima Malona uskoro trebalo da se pridruži saigračima iz Denvera.
–Narednog utorka putujemo za Orlando i nadamo se i očekujemo da će i Nikola sa nama biti u avionu. Na osnovu svega što sam u razgovoru sa njim čuo on se oseća odlično i sprema je za povratak u SAD – poručio je Malon.
Nastavak NBA lige planiran je za 31. jula, ali je veći broj pozitivnih slučajeva virusa COVID-19 doveo u pitanje sigurnost povratka na parket.
PRVI ODLAZAK Ante Tomić napustio Barselonu nakon osam godina!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!
ĐURIČIĆ ZA MERIDIAN: Odlazim iz Partizana, pomogao sam dosta Savi!



Branislav
Veliki sam ljubitelj košarke, igram je rekreativno, a i volim da se kladim na košarku u Meridianu, igram NBA poene igrača i jedva čekam taj 31.7.kada je najavljen nastavak sezone.
Cane
Put za Floridu se primakao, a naš Jokić je još uvek u Srbiji, pošto je imao koronu, a u međuvremenu se zakomplikovala situacija sa koronom, tako da trener sa razlogom brine,
Mare
Oporavice se on do tada, jak je Jokara💪
Denis
Ipak mislim da ce zavrsiti sezonu bez njega u timu
Lena
Ma samo da naš Jokara bude u tom avionu sa svojom ekipom, primakao se četvrtak,
Jelena
Oporavice se sigurno:)
Denis
Hoce sigurno, a da li ce igrati to je pitanje
Nebojsa
Vazno je da se oporavi, pa ce lako igrati.
Anci
Pitanje je da li ce se nastaviti 31.jula..Ova korona ne popusta
Flaki
I ja isto i jedva cekam da krene NBA liga
Tasa
Mela krene taj.NBA da uzivamo malo u kosarci.
Pavlovic
Ajde nek je sa srećom pa da se dogodine radujemo zlatu na oi
Vlada
Ajde Somborac da dominiras