KONAČNO U petak žreb za četvrtfinale Lige šampiona

Iako još uvek nisu odigrani svi dueli osmine finala Lige šampiona, UEFA je već saopštila kada će se održati žreb za četvrtfinale.

Ceremonija će biti obavljena u petak u podne u Nionu, a posle žreba će biti poznato ko će se sa kim sastati u Lisabonu.

Četiri tima su sigurna, a čeka ih se još toliko. Plasman su obezbedili Atalanta, Red Bul Lajpcig, Atletiko Madrid i Pari Sen Žermen.

Ostale učesnike ćemo saznati po okončanju revanš mečeva između Bajerna i Čelsija, Manlester sitija i Real Madrida, Barselone i Napolija, kao i Juventusa i Liona.

Ti mečevi su na programu 7. i 8. avgusta u Minhenu, Mančesteru, Barseloni i Torinu.

Takođe, od ove runde takmičenja nema ograničenja u žrebu, što znači da je moguće da se sastanu timovi iz iste države ili iste grupe.

Četvrtfinala su zakazana za od 12. do 15. avgusta, polufinala od 18. do 19. dok je veliko finale zakazano za 23. avgust.

ČELSI SKUPLJA NOVAC Odlaze šestorica zbog Haverca

OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU

31 Komentara

    Konačno, jedva cekam, sjajne vijesti

    Jedva cekam. Bas me interesuje ko ce se sa kim boriti.

    Bar Real prolozi sigurno pa mi je lako.

    Jedva cekam vise da se i to nastavi. Bice to sjajni mecevi.

    Jedva cekam

    Zar nije vec odredjeno ko se sa kim sastaje

    yZelim Atalanti i RB Leipzigu mnogo srece u nastavku

    Konačno da vidimo se vraća i LŠ!!!!

    BOji se da se takmicenje nece nastaviti zbog virusa

    Jedva cekam.da vidim ko.sa kim igra i da pocne liga sampiona

    Uuuu još malo i gledacemo najbolji dudbal na svetu

    jos mesec dana i zahuhtavanje pocinje

    uf bice pakleno,od ovih parova sto treba da se odigraju 8o posto se vec zan ko prolazi,ali treba sacekati ,mozda dodje do nekog iznenadjenja

    Jos Real i Juve sigurno, za ostale cemo jos da vidimo, ne bih bio bas siguran u ishod utakmkca.

    Super vijest za ljubitelje fudbala. Konačno!!!

    Konacno extra vest,za nas ljubitelje fudbala.

Postavi odgovor