Iskusni bosanskohercegovački košarkaš Nemanja Gordić produžiće ugovor sa Partizanom na još jednu sezonu, saznaje portal Nova.rs.
Gordić je dugo bio u pregovorima sa crno-belima. U jednom trenutku je bio izvesno da do dogovora neće doći, ali su se strane konačno usaglasile oko uslova.
Ovaj 32-godišnji organizator igre je u Partizan stigao prošlog leta nakon evroligaške sezone u Budućnosti i u proseku je beležio 9.4 poena, 2.7 skokova i 3.3 asistencije po meču u Evrokupu.
U karijeri je igrao za Lotomatiku iz Rima, Azomvaš, Igokeu i Cedevitu, a sa crno-belima je u povratničkom mandatu uzeo Kup Radivoja Koraća.
BURNO NA SEDNICI Partizan izneo zahteve protiv FMP-a!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 03 – Testiraj znanje! Pogodi fudbalera po klubovima u kojima je igrao



Jelena
Nmg da se odlucim kakva je ovo odluka, mada nisam nesto zadovoljna
Scar
E ako ih to ne izvadi ništa neće. 🤣🤣🤣🤣
Nina
Odlična odluka Gordica
Pavlovic
Sjajna vest, odličan za rezervnog pleja iza Kodija
Masa
Los potez,Gordic je prosecan igrac
Novica
Dobar potez Partizana, koristan za drugog pleja
Anci
Pametna odluka Partizana
Petar PP
Pa pa jedino ako su ludi da ga puste da ode. Potreban im je.
Peca
Odlicna vest,veliko pojacanje za crno bele….
Vlada
odlicna odluka
Zoki
Sjajno! Godric je odlican igrac, mnogo ce im znaciti
Jeca993
Super odlicno
Savo
Fenomenalna odluka svaka cast Partizanu je potreban jedan takav igrac 👌👍
Ivan
Veoma dobra odluka Nemanje Gordica jako mi je drago radi njega
Laki
Dobro je, dobar pote partizana
jakov
odlicno,Gordic je odlican kosarkas i mnogo ce znaciti Partizanu,da je i on posao bilo bi bas lose,ali sada moraju jos nekoliko igraca da se dovedu
Kimi
Odlična odluka Gordića, potreban je Partizanu.