Sjajne partije pruža naš štoper Nikola Maksimović u dresu Napolija čime je zaslužio novi ugovor!
Italijanski mediji pišu da je agent srpskog defanzivca Fali Ramadani već ušao u pregovore sa klubom oko produžetka saradnje.
Prva informacija je bila da će Napoli Maksimovića obavezati do 2024. godine, ali će to ipak biti na godinu dana duže.

To praktično znači da bi Maksimović proveo najbolje godine karijere u timu podno Vezuva.
On će za to biti i adekvatno nagrađen pošto će mu plata skočiti na 1.500.000 evra godišnje.
Da nema pandemije koronavirusa, verovatno bi ta suma bila i veća, ali se pretpostavlja da će Maksimoviću primanja rasti u svakoj novoj godini.
Srbin je postao nezamenljiva karika u defanzivi kod Đenara Gatuza, a ove sezone je zabeležio 25 utakmica uz jedan gol.
VINISIJUS: Odrastao sam u favelama, a sad sam šampion sa Realom
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Priče iz kraja #01 – Saša Ilić



Nikola
Imao je dobru sezonu, i zasluzio je novi ugovor..
Flaki
Maksimovic ima odlicnu sezonu iza sebe i osvojen trofej.
filippK
Odlicni Maksimovic igra.. Akoi Kulibali ode – on ce da ga odlicno smeni.. Trenutno Napoli ima orejaku defanzivu
Nikola13
Bravo imenjace moj
Sale
E tako treba a ne odma prodavati dobre igrace
Scar
Ne da njega Gatuzo ni za živu glavu…
Jelena
Odlicno, kakva sezona takav i ugovor
Filip
Odlican potez Napolija, i treba takvog igraca da zadrze
Danilo
Potpuno zasluzeno
Petar pp
Uspesna sezona je iza njega, zasluzio je da dobije na potpis novi ugovor.
Anci
Panetan potez Napolija
Anci
*pametan
Sasa
Zasluzio je, super je igrao
Kiki
Zasluzio odlicnim partijama,dobar igrac
Micko
Bravo momče!
Luka
Bas tako, samo napred..
zizi
Bravo Maksimovicu, jos jednu uspesnu sezonu ti zelim
Mina
Odlican igrac,zasto bi ga pustali…