MIHAJLOVIĆ PORUČIO IGRAČIMA: Ako imate dostojanstva, izvinite se...

Trener Bolonje Siniša Mihajlović pozvao je fudbalere ovog tima da se izvine navijačima nakon debakla u subotu uveče protiv Milana.

Bolonja je na San Siru doživela jedan od ubedljivijih poraza od kad je popularni Miha seo na klupu.

Nakon meča nije mu bilo prijatno da pogleda istini u oči i prizna da njegov tim nije bio prepoznatljiv na terenu.

Veoma je lako prokomentarisati ovu utakmicu. Kad izgubite 5:1, umuknete, izvinite se navijačima, prihvatite kritike i budete posramljeni. Ako moji igrači iole imaju osećaj dostojanstva, uradiće baš to – rekao je Mihajlović nakon meča.

Upozorio je da ukoliko Bolonja želi da uradi nešto više od sigurne zone sredine tabele mora da izvrši promene.

Ovo nije bila utakmica nego jednosmerna ulica, pa sad moramo da odlučimo hoćemo li sledeće sezone da idemo na Evropu ili da se zadovoljimo bezbednom zonom sredine tabele. Ako hoćemo da uradimo nešto uzbudljivo, moramo da napravimo promene. To je vrlo jasno posle ovog poraza – naveo je srpski trener.

Za kraj, podelio je važnu lekciju koju igrači treba da usvoje nakon poraza.

Kao i u životu, kad sve ide dobro, onda ne zastajete i razmišljate o tome zašto se stvari događaju. Kada se dešavaju loše situacije, onda stanete i pokušavate da izvučete ono što je pozitivno iz njih – istakao je Srbin.

Bolonji je debakl od Milana bio četvrti uzastopni meč bez pobede i na isto toliko kola do kraja šampionata zauzima 10. mesto na tabeli.

JUVENTUS SKOVAO PLAN Novac od Daglasa Koste za napadača Vulvsa!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport Podkast #03 TRANSFERI u Evroligi – pojačanja

LOJD SPREMAN Amerikanac poslao poruku navijačima Zvezde!

16 Komentara

    Milan igra bas dobar fudbal, a Miha je dobro sve to rekao sad.. Ali desava se svakom, ali ocekivali smo nekako tvrd fudbal sa malo golova..

    Ne razumem šta se radi i što bi se igrači izvinjavali, ovo je otišlo sve u nedogled ovako

    Ne trebaju sami igraci da se izvini i ti umas udela u tome

    Posteno Milan ih je pregazio, nema sta da se izvinjavaju

    I Miha nekad preteruje za sta da se izvinu

    Svaka cast Mihi odlican je trener

    Ne znam zato igraci da se izvine kad ih je on spremao za utakmicu

    Dragi naš Siniša, ovi rezultati nakon korone nemaju nikakvog značaja. Sport je izgubio na važnosti i pitanje je kada će opet biti bitan. Važno je da si se ti oporavio i da ćeš nastaviti u tom smeru. Život je bitan sada.

    Bolonja mnogo igra promenjivo,dosta golova primaju i svakoga mogu da dobiju a tako i od svakoga da izgube,morace Miha malo da menja tim za sledecu sezonu ako misle u evropu

    Los im je sistem vodjenja ekipe, morace da menjaju taktiku

    nesto ovde nije kako treba, da nadju problem i rese ga sto pre

    Bolje za njih da to bude sto pre..

    Niko nije očekivao da će ih ovakav Milan pobediti čak 5 1

Postavi odgovor